Muzikantai

PradžiaDomino

Budapešte nužudytas vengrų mados kūrėjas Kiraly

08/04/2013

Taip pat skaitykite

Radži LNK laidoje „Nuo... Iki...“: „Uždirbtus pinigus slėpėm šiukšlių maišuose“ Silpna ir vieniša: paskutinės Thatcher gyvenimo dienos viešbutyje "The Ritz" „Ratos“ ir „Bonnier“ įkūrė didžiausią Šiaurės šalyse kino kompaniją JAV garsenybė Kim Kardashian susitarė dėl skyrybų su Krisu Humphriesu

Budapeštas, balandžio 8 d. (AFP-BNS). Savo namuose Vengrijos sostinėje Budapešte sekmadienį nužudytas garsus vengrų mados kūrėjas Tamasas Kiraly (Tamašas Kiralis), tarptautinio pripažinimo sulaukęs praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje, pranešė vasltybinė naujienų agentūra MTI.

Budapešto policijos interneto svetainėje skelbiama, kad pradėtas 60-mečio T.Kiraly žmogžudystės tyrimas. Vyras buvo rastas negyvai sumuštas neįvardinto užpuoliko savo namuose Budapešte ankstų sekmadienio rytą, rašoma portale.

MTI informavo, kad šaltiniai policijoje patvirtino nužudytojo tapatybę. Tačiau pirmadienį policijos pareigūnai AFP žurnalistams atsisakė pateikti kokios nors informacijos apie įvykį, nors ankstesnių pranešimų nepaneigė.

Remiantis pranešimais spaudoje, su tokiomis mados pasaulio garsenybėmis kaip Vivienne Westwoot (Vivjen Vestvud) ar Jeanas-Paulis Gaultier (Žanas Polis Goltjė) bendradarbiavusio dizainerio namuose nusikaltimo dieną vyko kažkoks pobūvis.

T.Kiraly pasaulyje išgarsėjo devintajame dešimtmetyje; toks atvejis buvo retas tuomet dar socialistiniam blokui priklausiusioje Vengrijoje.

Jo darbai buvo spausdinami madų pasaulio leidiniuose "Vogue" ir "ID", juos aptarinėjo britų, prancūzų, japonų ir ispanų žiniasklaida.

Paskutinį kartą T.Kiraly kolekcija buvo pristatyta kovo mėnesį "ELLE" madų šou Budapešte.

T.Kiraly garsėjo savo provokuojančiais ir įspūdingais drabužių modeliais, kurie neretai buvo gaminami iš drabužių kolekcijose paprastai nenaudojamų medžiagų - medžio ar metalo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS