Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Buvusio britų ministro pirmininko Blairo dukteriai plėšikai grasino ginklu

19/09/2013

Taip pat skaitykite

Kur policija? O kur sąžinė? Katalonai suformavo didžiulę 'gyvąją grandinę' už nepriklausomybę nuo Ispanijos Gyventojai kaip rimčiausius pretendentus į Lietuvos Respublikos prezidento postą įvardija du politikus, rodo apklausa test

Londonas, rugsėjo 19 d. (AFP-BNS). Buvusio britų ministro pirmininko Tony Blairo (Tonio Blero) dukteriai Londone per bandymą įvykdyti ginkluotą apiplėšimą buvo grasinama šaunamuoju ginklu, bet šeimos atstovas ketvirtadienį sakė, kad ji nenukentėjo.

25 metų teisininkei Kathryn Blair (Ketrin Bler) grasino du vyrai, kai ji pirmadienio vakarą su savo vaikinu ir draugais ėjo gatve pasiturinčiųjų Marilebono rajone Londono centre.

"Kathryn buvo su draugų grupe. Niekas nenukentėjo ir nieko nebuvo pavogta", - sakė Blairų šeimos atstovas.

"The Daily Telegraph" pranešė, kad Kathryn Blair gyvena tame rajone ir tuo metu vedžiojo savo šunį.

Londono policija patvirtino, kad pirmadienį 20 val. 30 min. tame rajone įvyko incidentas, bet nurodė, kad jokie įtariamieji dar neareštuoti.

"Nukentėjusieji buvo vyras ir moteris; įtariamieji yra du vyrai", - sakė policijos atstovas.

Pareigūnai mano, kad tas incidentas yra susijęs su kitu bandymu įvykdyti apiplėšimą netoliese, pusvalandžiu anksčiau, ir sako, kad Kathryn Blair tikriausiai buvo užpulta ne dėl to, kas yra.

"Abiem tais atvejais buvo matytas, bet nepanaudotas šaunamasis ginklas - jokie šūviai nebuvo paleisti, - sakė policijos atstovas. - Nė vienas nukentėjusysis nebuvo sužeistas, per incidentus nieko nebuvo pavogta".

T.Blairas ministras pirmininkas buvo nuo 1997 iki 2007 metų, jis centro kairės Leiboristų partijai laimėjo trejus rinkimus iš eilės. T.Blairas sulaukė didžiulio nepritarimo savo sprendimui įtraukti Didžiąją Britaniją į 2003 metų invaziją Irake.

Dabar jis yra tarptautinis taikos pasiuntinys Artimiesiems Rytams ir gerai apmokamas kalbų sakytojas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

http://www.bns.lt/