Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Dienos horoskopas

06/06/2013

Taip pat skaitykite

Kembridže ir Londone - diskusijų erdvė Lietuvos ir kitų Baltijos šalių ateities klausimais Gyventojai kaip rimčiausius pretendentus į Lietuvos Respublikos prezidento postą įvardija du politikus, rodo apklausa Indonezijoje vėl išsiveržė Sinabungo ugnikalnis Lietuvių investicijos Kipre - 600 mln. litų

Avinas
Rimtų reikalų imtis nesinorės, mieliau plauksite pasroviui. Tačiau nebūsite linkę atsisakyti nuotykių ir romantikos, jei kas nors siūlys. Gali būti, kad įvyks kažkas jaudinančio, smagaus.

Tauras
Šiandien toliau spręsite senas problemas. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo. Gana palanku tvarkyti turto, reklamos, komercinius reikalus, finansiškai rizikuoti, pirkti prabangos ir meninius daiktus.

Dvyniai
Galite sulaukti įvairių pasiūlymų, vertingos informacijos, tad neatsisakykite pabendrauti netgi su tais, kurie jums nelabai patinka. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti. Tai gali duoti apčiuopiamos naudos.

Vėžys
Šiandien tiktų atsidėti namų reikalams. Panašu, kad jums reikia šiokio tokio atokvėpio nuo svetimų problemų ir darbo kitų labui. Neišlaidaukite. Pirmenybę teikite pirkiniams, be kurių negalite apsieiti, o ne gražiems blizgučiams.

Liūtas
Džiaugsmo suteiks malonus flirtas, romantiškas nuotykis arba gera žinia. Daug širdies šilumos parodysite vaikams, mylimiesiems. Tik neikite ten, kur tyko pagunda išleisti visus pinigus.

Mergelė
Palankus metas įprastam dalykiniam bruzdesiui, o labiausiai - tiesiog ramiam ir kruopščiam darbui. Pravartu pasirūpinti ir kitkuo - pasipuošti, pagerinti savo įvaizdį ir išvaizdą. Tai išties pavyks.

Svarstyklės
Tikėtini diplomatiški dalykiniai susitikimai, subtilios derybos. Negailėkite komplimentų ir švelnių žodžių artimiesiems, simpatijoms - tai grįš jums su kaupu. Rūpestingai planuokite savo išlaidas ir pajamas.

Skorpionas
Šiandien verta pasitikėti intuicija, įžvalga. Svarbiomis gali tapti finansinės problemos. Galbūt prispaus kreditoriai arba kažkuo teks dalintis su kitais. Kita vertus, jums bus sunku įveikti pagundą gausiai išlaidauti madingiems daiktams, papuošalams.

Šaulys
Būsite nusiteikę filosofuoti apie gyvenimo prasmę, politikuoti, postringauti apie dvasinius dalykus. Galimas pasiūlymas, kurį verta apsvarstyti. Meilės pasimatymas pateisins viltis, jei parodysite subtilią iniciatyvą.

Ožiaragis
Tikriausiai ieškosite naujų kūrybos ir darbo formų, bendrausite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Jei susidursite su kliūtimis, nenuleiskite rankų - sunkumus įmanoma įveikti, tereikia daugiau padirbėti.

Vandenis
Palanku planuoti ateitį, bet vertėtų gerai atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi siekiant įgyvendinti nesavanaudiškus, visuomeninius ar kolektyvo tikslus. Jūsų širdį gali užlieti ypatingi jausmai pažįstamam žmogui.

Žuvys
Šiandieną palankiau ne patiems reikšti savo mintis, norus, bet stebėti, ką daro, sako, veikia kiti. Būsite nusiteikę slaptiems meilės pasimatymams, meninei kūrybai arba meditacijoms.