MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaDidžioji Britanija

Elizabeth II oficialus gimtadienis bus minimas birželio 15dieną

14/06/2013

Taip pat skaitykite

„Pasirengusi grįžti į darbą“ moteris mirė praėjus vos 9 dienoms Britanijos gėjų santuokų įstatymo projektas įveikė svarbų etapą parlamente Kate Middleton ir princas Williamas susilaukė karališkojo kūdikio Šiaurės jūroje nukritus sraigtasparniui, žuvo du žmonės, dar vieno ieškoma

Rytoj,  šeštadienį, Londono centre bus minimas oficialus karalienės Elizabeth II gimtadienis. Elizabeth II iš tiesų yra gimusi balandžio 21 dieną, tačiau dėl palankesnių orų renginiams po atviru dangumi, Britanijos monarchų gimtadieniai tradiciškai minimi vasarą.
Iškilmės prasidės 10 valandą ryto ir tęsis iki 1valandos dienos. Lygiai 11 valandą ryto karalienė karališkuoju pasveikinimu kreipsis į tautą.

Per karalienės gimtadienį kasmet rengiama Vėliavos pagerbimo ceremonija. Ši tradicija dar kilusi iš tų laikų, kai ruošiantis mūšiui, pulkų vėliavos būdavo lėtai nešamos prieš rikiuotę, kad kariai galėtų jas atpažinti. Šeštadineio parade dalyvaus daugiau kaip 1400 pareigūnų ir 200 arklių, kurie pajudės nuo Buckingham rūmų. Negalintiems atvykti į renginį siūloma tiesioginę transiaciją stebėti BBC kanalu.