Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

J.Milius: į Lietuvos rinką lenkiška mėsa su antibiotikais nepatenka

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Gyventojai labiausiai pasitiki ugniagesiais, kariuomene ir bažnyčia Pasaulis Lietuvai pavydi apžvalgos bokštų Operatoriai: ribojant azartinių lošimų svetaines, bus suvaržytos interneto vartotojų teisės Įtariamieji Kedžio bendrininkai ir jų advokatai pareiškė nušalinimą teisėjams

Vilnius, liepos 15 d. (BNS). Čekijoje kilus skandalui dėl lenkiškos vištienos, išimtos iš prekybos dėl joje rastų antibiotikų likučių, Lietuvos rinka šia prasme yra saugi, sako Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.

"Pasirodžius informacijai apie tai, kad Lenkijoje gali būti naudojami kiniški antibiotikai, aš prieš pusantro mėnesio pasirašiau įsakymą tikrinti visą įvežamą lenkišką vištieną ir kiaulieną. Aišku, kiekvienos bagažinės nepatikrinsi, tačiau ta mėsa, kuri vežama į įmones, ja bus prekiaujama bazėse, turguose - ji yra švari, joje neradome antibiotikų", - BNSsakė J.Milius.

Jo teigimu, pasienyje yra tikrinama visa lenkiška mėsa, išskyrus įvežamą privačiam vartojimui.

"Verslininkai tuo nėra labai patenkinti, nes už tikrinimus reikia susimokėti, tačiau esame tikri, kad Lietuvos rinka yra apsaugota nuo nesaugios mėsos", - BNS sakė J.Milius.

Praėjusią savaitę pranešta, kad Čekija aptiko ribas peržengiantį antibiotikų kiekį lenkiškoje paukštienoje ir išima ją iš prekybos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS