Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Japonijos policija išardė apkūnių prostitučių tinklą

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Čekijos futbolininko įvartis užpakaliu tapo interneto sensacija Didžiosios Britanijos aukcione bus parduotas "Titaniko" orkestro vadovo smuikas Režisierius Julianas Schnabelis turi dar vieną vaiką Mirė amerikiečių rašytojas Tomas Clancy

Tokijas, liepos 16 d. (AFP-BNS). Japonijos policija suėmė įtariamą prostitucijos tinklo vadovę, kuri savo klientams į namus siųsdavo apkūnias moteris, sveriančias iki 150 kilogramų, antradienį pranešė vienas teisėsaugos atstovas.

41 metų Keiko Saito ir viena jos darbuotojų įtariamos susimokusios įkurti intymių paslaugų bendrovę "Makkusu Bodi" (Maksimalus kūnas), kuri reklamavosi kaip orientuota į vyrus, kuriems patinka "sprogstamos krūtys ir užpakaliai", nurodė policija.

Įtariama, kad K.Saito buvo įdarbinusi per 30 nutukusių moterų, įskaitant vieną, kuri svėrė daugiau nei 150 kilogramų, paskelbė naujienų agentūra "Jiji Press".

Pasak policijos, klientai Tokijuje galėjo iškviesti šias darbuotojas į savo namus arba viešbučio numerį, užsisakę paslaugą ""deri-heru" (sveikatinimas namuose), kuri yra plačiai paplitusi Japonijoje, draudžiančioje lytinę sueitį už pinigus.

K.Saito, kuri, kaip manoma, per trejus metus uždirbo apie 400 mln. jenų (10,6 mln. litų), anksčiau pati yra dirbusi prostitute, rašo "Jiji Press". Savo verslą ji įkūrė įsitikinusi, kad apkūnios moterys bus populiarios tarp klientų, pridūrė agentūra.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS