Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

JAV giria šaltakraujišką didvyrę, padėjusią išvengti šaudynių mokykloje

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Masiniam šnipinėjimui padėjo tašką Atominėje elektrinėje JAV per pramoninį incidentą žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys žmonės Obama ir al Assadas susikaus interviu "dvikovoje" JAV paslapčių nutekinimas pademonstravo žvalgybos paslaugų pirkimo pavojų

Vašingtonas, rugpjūčio 23 d. (AFP-BNS). Daugelis amerikiečių, įskaitant prezidentą Baracką Obamą (Baraką Obamą), giria naują didvyrę šalies rykšte tapusių šaudynių švietimo įstaigose bangoje: sekretorę, kuri įkalbėjo pasiduoti vieną užpuoliką.

B.Obama ketvirtadienį asmeniškai paskambino Antoinette Tuff (Antuanet Taf), kad pagirtų jos drąsą ir savitvardą per antradienį įvykusį bauginantį incidentą vienoje pradinėje mokykloje netoli Atlantos miesto Džordžijoje.

Policija nurodė, kad 20-metis Michaelas Brandonas Hillas (Maiklas Brandonas Hilas), kurio psichika, kaip pranešama, buvo sutrikusi, įžengė į tą mokyklą ginkluotas pusiau automatiniu šautuvu ir turėdamas 500 šovinių. Jis paėmė įkaitais vieną ar du darbuotojus.

Viena iš jų buvo A.Tuff. Užpuolikas leido jai paskambinti pagalbos telefonu 911, o tuomet sekretorė pademonstravo savo gebėjimus, padėjusius stulbinamai ramiai užbaigti šią krizę.

Moteris vėliau sakė iškart supratusi gresiantį pavojų, kai M.B.Hilas įžengė į mokyklą.

"Iš jo veido matėsi, kad jis nori žudyti, - A.Tuff sakė televizijos ABC vietos padaliniui WSB-TV. - Jis pareiškė nebeturintis dėl ko gyventi ir žinantis, kad šiandien mirs."

Kad nuramintų užpuoliką, kalbėdamasi su pagalbos linijos operatoriais, A.Tuff jam papasakojo apie problemas savo gyvenime: kad ji išsiskyrė su vyru po 33 metus gyvavusios santuokos ir kad augina neįgalų sūnų.

"Mes visi kažką patiriame savo gyvenime, - A.Tuff girdima sakanti pagalbos linijos pokalbio įraše, kai ji vienu metu kalbėjosi su užpuoliku ir operatoriumi. - Sėdžiu čia su tavimi ir kalbuosi apie tai."

Sekretorė teigė, kad meldėsi už M.B.Hilą per tą krizę ir dėkojo Dievui, kad jis jai leido išlikti ramiai.

"Manau, viską padarė Dievas. Aš nesu didvyrė. Buvau persigandusi", - ji sakė WSB-TV.

Atvykus policijai, užpuolikas pradėjo šaudyti į pareigūnus, bet A.Tuff įtikino jį liautis ir pasiduoti, kad nebūtų nukautas.

"Tiesiog paaiškinau, kad jį myliu, - sakė ji. - Nežinojau jo vardo, nedaug apie jį žinojau, bet jį mylėjau."

Šis incidentas įvyko praėjus aštuoniems mėnesiams po žudynių Sendi Huko pradinėje mokykloje Niutauno mieste Konektikuto valstijoje, kai jaunas užpuolikas nušovė 20 mažamečių ir šešis suaugusiuosius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

barakas Obama Amerikos prezidentas Anoinette Tuff