Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Konsulinė misija Škotijoje

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Dėl Šiaurės Korėjos JAV atidėjo raketos bandymą Dienos horoskopas Teksase per sprogimą trąšų gamykloje žuvo 5-15 žmonių, dar bent 160 sužeisti, praneša policija Kaip Kerry "neapdairus" komentaras dėl Sirijos gali paskatinti "persilaužimą"

Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, š.m. lapkričio 7- 8 d. organizuojama ambasados konsulinė misija Edinburge.

Konsulinės misijos metu bus atliekami notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, taip pat priimamos Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinė misija vyks Cargo Business Lounge, 129 Fountainbridge, Edinburgh EH3 9QG, http://www.cargoedinburgh.co.uk, lankytojai bus priimami nuo 9 iki 13 ir nuo 14 iki 17 val.
Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome iš anksto registruotis Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje el. paštu konsulinis.uk@urm.lt, tel. (020) 7592 2854, faksas (020) 75922864, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti.

Lietuvos Respublikos Ambasdos Londone informacija