Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Konsulinė misija Škotijoje

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Kanų festivalio pagrindinį prizą laimėjo provokuojanti juosta apie lesbinę meilę Indijos uoste sprogo povandeninis laivas, kuriame buvo 18 žmonių Linas Linkevičius kviečia dalintis savo sėkmės istorijomis, pozityviai garsinančiomis Lietuvą „Marks&Spencer“ išnyks žaislų skyriai mergaitėms ir berniukams

Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, š.m. lapkričio 7- 8 d. organizuojama ambasados konsulinė misija Edinburge.

Konsulinės misijos metu bus atliekami notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, taip pat priimamos Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinė misija vyks Cargo Business Lounge, 129 Fountainbridge, Edinburgh EH3 9QG, http://www.cargoedinburgh.co.uk, lankytojai bus priimami nuo 9 iki 13 ir nuo 14 iki 17 val.
Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome iš anksto registruotis Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje el. paštu konsulinis.uk@urm.lt, tel. (020) 7592 2854, faksas (020) 75922864, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku Jums būtų patogiau atvykti.

Lietuvos Respublikos Ambasdos Londone informacija