Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Kremlius "nusivylęs" dėl Obamos vizito Maskvoje atšaukimo

08/08/2013

Taip pat skaitykite

JAV banke per išpuolį pašauti du įkaitai, užpuolikas nukautas JAV vėl plevėsuoja Kubos vėliava Kristupas Kolumbas. Koks jis buvo? JAV giria šaltakraujišką didvyrę, padėjusią išvengti šaudynių mokykloje

Maskva, rugpjūčio 7 d. (AFP-"Interfax"-BNS). Rusija yra "nusivylusi" dėl JAV prezidento Baracko Obamos (Barako Obamos) sprendimo atšaukti rugsėjo pradžioje planuotą vizitą į Maskvą, dvišaliam susitikimui su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, trečiadienį paskelbė Kremlius.

"Mes nusivylę", - žurnalistams sakė V.Putino padėjėjas užsienio politikos klausimais Jurijus Ušakovas. Jis pridūrė, jog Maskvai yra aišku, kad minimas sprendimas yra susijęs su JAV žvalgybinę informaciją nutekinusiu Edwardu Snowdenu (Edvardu Snoudenu), kuriam Rusija suteikė laikiną prieglobstį.

Pasak J.Ušakovo, situacija rodo, kad JAV vis dar nėra pasirengusios santykiams su Rusija "lygiais pagrindais", tačiau kvietimas B.Obamai atvykti vis tiek galioja.

"Pati ta problema pabrėžia, kad JAV, kaip ir anksčiau, nepasirengusios grįsti santykius lygiateisiu pagrindu", - sakė prezidento padėjėjas.

Kremliaus atstovas pažymėjo, kad "jau daugelį metų amerikiečiai vengia pasirašyti dvišalę ekstradicijos sutartį".

Jungtinės Valstijos "į mūsų prašymus išduoti asmenis, padariusius nusikaltimus Rusijos teritorijoje, nuolat atsiliepdavo atsisakymu, remdamiesi tokios sutarties nebuvimu", nurodė J.Ušakovas.

"JAV prezidentas turėjo ir tebeturi kvietimą aplankyti Rusiją su vizitu. Rusijos atstovai pasirengę ir toliau dirbti su partneriais amerikiečiais visais esminiais dvišaliais ir daugiašaliais klausimais", - sakė J.Ušakovas.

B.Obama vis dar planuoja dalyvauti G-20 ekonomikos viršūnių susitikime Sankt Peterburge Rusijoje, bet neketina susitikti su V.Putinu akis į akį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kremlius Obama