Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Libijos premjerą Ali Zeidaną pagrobė ginkluoti vyrai

10/10/2013

Taip pat skaitykite

Filipinuose šiurpiai sužalotas šuo pasitiktas kaip didvyris po gydymo JAV Kinijoje dėl taifūno ir liūčių žuvo arba dingo beveik 300 žmonių Turkijos parlamentas priėmė įstatymą, suvaržantį alkoholio pardavimą Egipto naujuoju premjeru veikiausiai taps centro kairiųjų pažiūrų teisininkas

Dubajus, spalio 10 d. ("Reuters"-BNS). Ginkluoti asmenys pagrobė Libijos premjerą Ali Zeidaną (Alį Zeidaną) iš vieno viešbučio Tripolyje, ketvirtadienį pranešė dvi arabų televizijos.

Abu Dabyje įsikūręs transliuotojas "Sky News Arabia" citavo Libijos saugumo šaltinius, kurie sakė, kad A.Zeidanas buvo pagrobtas iš viešbučio sostinėje, kuriame jis buvo apsistojęs, ir išvežtas nežinoma kryptimi.

Panašų pranešimą paskelbė ir Dubajuje įsikūrusi televizija "al Arabiya".

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS