Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Lietuviškos muzikos proveržis: GJan šį sekmadienį pirmą kartą pasirodys Londone

10/10/2013

Taip pat skaitykite

Rusijos banko klastotės apgavo ir lietuvius Pirmasis angliškų blynų receptas ir blynų istorija Jeruzalėje apsaugininkas nušovė žydų tautybės asmenį prie Raudų sienos Londono lietuvių regbio klubas vėl sutriuškino konkurentus

Internete išgarsėjusi lietuvių dainininkė GJan skleidžia sparnus į tolimesnius vandenis ir jau šį sekmadienį, spalio 13 d., koncertuos Londono klube „The Garage“, kuriame yra pasirodžiusios tokios žvaigždės kaip „Arctic Monkeys“, „Red Hot Chili Peppers“, „Cypress Hill“, „Radiohead“ ir daugybė kitų.

„Tai pirmas kartas, kai vyksiu į Angliją. Spėju, jau daug lietuvių tą kraštą yra matę, galbūt ten net gyvena, bet man tai bus visiškai nauja patirtis“, – sako savo debiutinio koncerto Londone jau laukianti dainininkė GJan.

 

Nuo pat pirmojo singlo „Not Afraid“, kuris susilaukė tiek peržiūrų, kiek Lietuvoje yra gyventojų – nuo kūdikių iki senukų – GJan yra laikoma didžiausiu muzikiniu proveržiu mūsų šalies istorijoje.

Užsienis ir koncertai už Lietuvos ribų – kitas pats realiausias žingsnis šiai atlikėjai. „Jei tik bus galimybė, bandysiu pagyventi visur, kur tik įmanoma, po truputį. Noriu susipažinti su skirtingom kultūrom, gamta, miestais“, – prisipažįsta GJan.

Londone mergina planuoja ne tik surengti savo solinį koncertą, bet ir aplankyti ten gyvenančius draugus. Taip pat ji norėtų pamatyti kuo daugiau didmiesčio parkų ir įdomiausius architektūros pavyzdžius.

GJan – Not Afraid

http://www.youtube.com/watch?v=caTdakzsp2M

Nors mergina dar vos pilnametė, ji jau puikiai sugeba vadovautis savo nuojauta ir nelįsti ten, kur jai neįdomu, neatrodo prasminga ar reikalinga. Būtent dėl to be būsimų jos koncertų anonsų daugiau apie šią sparčiai populiarėjančią atlikėją nieko negirdime.

„Šiuo metu esu prikūrusi labai daug naujos medžiagos. Mano dainos apie įvairiausius dalykus – jų tekstai priklauso nuo mano nuotaikos... o kiekvieną dieną jaučiuosi labai skirtingai“, – su nauja savo kūryba po truputį supažindina viena greičiausiai tik dėl savo muzikos Lietuvoje išpopuliarėjusių dainininkių.

GJan šį sekmadienį pirmą kartą pasirodys Londono publikai. Tautiečių palaikymas šiai jaunai dainininkei tiesiog būtinas. Koncertas vyks legendiniame „The Garage“, kuris kaip kylančių talentų pasirodymo erdvė veikia net nuo 1993 m.

 

eventslife.co.uk informacija