Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Merkel per rinkimų kampanijos debatus akcentavo savo nuveiktus darbus

02/09/2013

Taip pat skaitykite

Pacientui, kuriam buvo persodintos abi kojos, jas teko amputuoti Makedonijos premjeras pasigenda Graikijos noro išspręsti ginčą dėl pavadinimo Belgijos karališkosios šeimos nariai pradės mokėti mokesčius Vokietijos policija suėmė įkaitų pagrobėją ir išvadavo jo laikytus žmones

Berlynas, rugsėjo 2 d. (AFP-BNS). Trys savaitės iki Vokietijos rinkimų kanclerė Angela Merkel sekmadienį per vienintelius televizinius debatus su savo varžovu iš centro kairės ramiai priminė savo nuveiktus darbus saugiai vedant pagrindinę Europos ekonomiką per euro zonos krizę.

Tuo tarpu socialdemokratas Peeras Steinbrueckas (Peras Šteinbriukas) išdėstė savo viziją dėl socialiai teisingesnės Vokietijos ir didesnio solidarumo Europoje, bet nesudavė retorinių smūgių, kurie, kaip atrodė, būtų galėję panaikinti jo atotrūkį.

A.Merkel, kuri dažnai išrenkama populiariausia Vokietijos politike, atkreipė dėmesį į ekonomikos augimą ir mažą nedarbą, be to, stengėsi dar kartą patikinti milijonus rinkėjų, kad jeigu bus išrinkta trečiai kadencijai, Vokietija liks saugiose rankose.

"Vokietija yra augimo variklis, stabilumo inkaras", - sakė A.Merkel, kuri buvo pasipuošusi nacionalinės vėliavos spalvų - juodos, raudonos ir auksinės - vėriniu. Šis buvo audringai aptarinėjamas per vieną pokalbį "Twitter".

"Parodėme, kad galime tai padaryti, sunkiais laikais", - sakė kanclerė.

Pradinė televizijos RTL užsakymu atlikta instituto "Forsa" apklausa parodė, kad debatus nedidele persvara (44:43 proc.) laimėjo A.Merkel. Tačiau visuomeninės televizijos ARD apklausa parodė, kad P.Steinbrueckas kalbėjo įtikinamiau (49:44 procentai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Merkel Vokietija