Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Pakistano uostamiestyje bombos sprogimas užmušė šešis žmones

07/08/2013

Taip pat skaitykite

"Per storas skraidyti" prancūzas atskrido į Britaniją Kauno „Žalgiris“ mes iššūkį Lenkijos vicečempionams Londone Urugvajaus prezidentas neapdairiai išpeikė Argentinos lyderę prie įjungto mikrofono Šiaurės Korėjos vyriausybės "Twitter" paskyra tapo kibernetinės atakos taikiniu, padidėjus įtampai regione

Karačis, Pakistanas, rugpjūčio 7 d. (AFP-BNS). Pakistano uostamiestyje Karačyje bombos sprogimas trečiadienį paryčiais užmušė septynis žmones, o dar 26 buvo sužeisti, pranešė policija.

Sprogimas nugriaudėjo neturtingame Liario rajone po vienų futbolo rungtynių.

"Bomba buvo pritvirtinta prie motociklo, kuris buvo pastatytas prie stadiono. Žuvo septyni žmonės, daugelis jų - paaugliai berniukai", - policijos pareigūnas Tariqas Dharejo (Tarikas Dharedžas) sakė naujienų agentūrai AFP.

Pasak jo, bomba buvo detonuota per atstumą.

Vietos įstatymų leidėja Sania Naz iš Pakistano liaudies partijos (PPP) patvirtino pranešimą apie sprogimą ir sakė, kad aukų buvo 11.

Ji nurodė, kad žuvusieji buvo 6-15 metų vaikai.

18 mln. gyventojų turintis Karačis įneša 42 proc. į Pakistano bendrąjį vidaus produktą, tačiau jame įvykdoma daug nužudymų ir pagrobimu. Šiame mieste jau daugelį metų nerimsta smurtas tarp skirtingų etninių, religinių ir politinių stovyklų.

Rajone, kuriame įvyko naujausias incidentas, futbolas labai populiarus - jį žaidžia įvairaus amžiaus žmonės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS