Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Ponia Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele pasipiktino nurodymu susitrumpinti pavardę dokumentui

18/09/2013

Taip pat skaitykite

Gezi parkas: protestų "atrakcionai" Turkijos neramumų širdyje Tokijuje per Heloviną žygiavo negyvėlių armija Libano Tripolio mieste per susirėmimus žuvo keturi žmonės Kur policija? O kur sąžinė?

Londonas, rugsėjo 18 d. (WENN-BNS). Viena Havajų gyventoja pasipiktino valstijos pareigūnais, kurie paprašė ją sutrumpinti savo pavardę iš 36 raidžių, nes kitaip ji netelpa dokumente, pranešama tinklalapyje metro.co.uk.

Įpykusi Janice Lokelani Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele (Dženis Lokelani Keihanaikukauakahihulihikahaunaelė) tvirtina, kad valstija parodė nepagarbą jos havajietiškam paveldui, kai išdavė naują dokumentą tik su 35 jos pavardės raidėmis.

Jos pavardė tokia ilga, kad vairuotojo pažymėjime dviejų jos vardų nėra išvis.

Ponia Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele, kuri pastaruosius 20 metų turėdavo nešiotis du asmens dokumentus, sakė, kad net ir vienos raidės praleidimas yra "nepagarba havajiečiams".

"Apygarda niekada nesutalpindavo mano vardo vairuotojo pažymėjime", - sakė ji Honolulu televizijai KHON2.

Pasak jos, naujasis dokumentas jai kelia daug problemų, pavyzdžiui, ji negali keliauti ir nuolat turi atsakinėti į kelių policijos klausimus.

"Jis pasižiūrėjo į jį ir sako: "Taip, kur jūsų vardas?" O aš sakau: "Nekaltinkit manęs. Tai jūsų departamentas, tai - apygarda", - guodėsi ji.

Ponia sako, jog apygardos pareigūnai pasiūlė jai susigrąžinti mergautinę pavardę ar susitrumpinti esamą. Tačiau ji norinti išsaugoti dabartinę pavardę kaip pagarbos ženklą savo velioniui vyrui.

Televizijai paspaudus vietos Transporto departamentą šiuo klausimu, pareigūnai sakė, kad dokumentuose padidins pavardėms skirtą grafą iki 40 raidžių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS