MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaLietuva

Pradėtas Ūkio banko nekilnojamojo turto pardavimas

13/06/2013

Taip pat skaitykite

LSU atsiveria galimybės Kazachstane ir Kinijoje "Lietuvos dujoms" skirta 350 tūkst. litų bauda - nepagrįsta, galutinai nutarė teismas Su kreipimusi į ES institucijas dėl homoseksualų teisių paskubėta - Seimo pirmininkas Kaune degė garažai

Vilnius, birželio 13 d. (BNS). Nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės "Summa Advisers" ir "Newsec / Re&Solution" pradėjo pardavinėti į keturis skirtingus paketus padalytą žlugusio Ūkio banko turtą. Iš keturių parduodamų Ūkio banko opcionų du portfelius sudaro nekilnojamasis turtas ir plėtros projektai, ketvirtadienį rašo "Verslo žinios".

Pirmajame opcione yra per 30 nekilnojamojo turto objektų dvylikoje Lietuvos miestų ir regionų. Daugiau nei pusė objektų sutelkta Vilniuje, maždaug ketvirtadalį dalijasi Kaunas, Klaipėda ir Šiauliai. Tarp parduodamų pastatų daug yra buvusių banko būstinių mažesniuose miestuose.

Antrajame Ūkio banko opcione sutelkti trys nekilnojamojo turto plėtros projektai ir vienas pastatas Vilniuje. Šio opciono žvaigždė - 8,4 hektaro ploto Žalgirio stadiono teritorija dešiniajame Neries krante.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS