Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Rusija sustabdė lietuviškos pieno produkcijos įvežimą

07/10/2013

Taip pat skaitykite

Teroristų išpuolis Londono gatvėje Dalai Lama Lietuvoje: XXI amžius turi tapti dialogo amžiumi Atominėje elektrinėje JAV per pramoninį incidentą žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys žmonės. Kipras sušvelnino suvaržymus krizės ištiktuose bankuose

Vilnius, spalio 7 d. (BNS). Motyvuodama susilpnėjusia pieno ir jo produktų kokybės priežiūra Lietuvoje, Rusija pirmadienį sustabdė lietuviškos produkcijos įvežimą.

Higienos klausimus kuruojanti Rusijos federalinė tarnyba "Rospotrebnadzor" pirmadienį oficialiai pranešė davusi nurodymą neįleisti pieno gaminių iš Lietuvos, apie tai informuodama Federalinę muitinę.

"Rospotrebnadzor" pranešime teigiama, jog prižiūrint lietuviškų pieno produktų apyvartą ir tikrinant jų kokybę nustatyta daugybė vartotojų teises ginančių įstatymų pažeidimų dėl produkcijos kokybės, taip pat mikrobiologinių bei sanitarinių normų neatitikimų.

"Rospotrebnadzor" konkrečiai įvardijo Lietuvos gamintojų pieno produkciją, kuri neva neatitinka keliamų reikalavimų. Tai "Pieno žvaigždžių" varškė "Svalia" ir pieno-ryžių košė "Svalia", pieno- avižų košė "Svalia", Šilutės rambyno" sūrio lazdelės, "Rokiškio sūrio" jugurtas su miško uogomis",

"Rokiškio sūrio" valdybos pirmininkas Dalius Trumpa pirmadienį ryte BNS teigė, kad apie eksporto sustabdymą kol kas neturi duomenų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt