Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Rusijos teismas nutarė nesutrumpinti laisvės atėmimo bausmės "Pussy Riot" narei

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Izraelio derybininkė Livni jaučiasi "padrąsinta" atnaujinto tiesioginio dialogo su palestiniečiais Irako karas nusinešė 120 tūkst. gyvybių ir kainavo 800 mlrd. dolerių Bangladeše atliekami valymo darbai po žmonių aukų pareikalavusio ciklono Ankaroje policija vėl vaikė demonstrantus ašarinėmis dujomis

Maskva, liepos 26 d. (AFP-BNS). Rusijos teismas penktadienį nutarė palikti už grotų vieną iš merginų pankroko grupės "Pussy Riot" narių, kai buvo apskųstas ankstesnis sprendimas nepaleisti pirma laiko aktyvistės, nuteistos už vienoje Maskvos katedroje surengto protesto prieš prezidentą Vladimirą Putiną.

Mordovijos regiono Aukščiausiasis Teismas paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą nepaleisti lygtinai Nadeždos Tolokonikovos, pranešė gatvės performansų kolektyvas "Voina" (Karas), kuris yra artimai susijęs su "Pussy Riot" ir komentavo to posėdžio eigą socialiniame tinkle "Twitter".

Balandį teismas atmetė dvejus metus kalėti nuteistos N.Tolokonikovos prašymą paleisti ją pirma laiko dėl pataisos kolonijos jai pareikštų papeikimų ir atsisakymo pareikšti apgailestavimą dėl savo nusikaltimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS