Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Rusijos teismas nutarė nesutrumpinti laisvės atėmimo bausmės "Pussy Riot" narei

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Kinijoje iš kanalizacijos vamzdžio išgelbėtas naujagimis Damaske jaučiamas palengvėjimas ir viltis dėl JAV ir Rusijos susitarimo Li Keqiangas patvirtintas Kinijos premjeru Filipinų prezidentas atsiprašė dėl taivaniečių žvejo žūties

Maskva, liepos 26 d. (AFP-BNS). Rusijos teismas penktadienį nutarė palikti už grotų vieną iš merginų pankroko grupės "Pussy Riot" narių, kai buvo apskųstas ankstesnis sprendimas nepaleisti pirma laiko aktyvistės, nuteistos už vienoje Maskvos katedroje surengto protesto prieš prezidentą Vladimirą Putiną.

Mordovijos regiono Aukščiausiasis Teismas paliko galioti žemesnės instancijos teismo sprendimą nepaleisti lygtinai Nadeždos Tolokonikovos, pranešė gatvės performansų kolektyvas "Voina" (Karas), kuris yra artimai susijęs su "Pussy Riot" ir komentavo to posėdžio eigą socialiniame tinkle "Twitter".

Balandį teismas atmetė dvejus metus kalėti nuteistos N.Tolokonikovos prašymą paleisti ją pirma laiko dėl pataisos kolonijos jai pareikštų papeikimų ir atsisakymo pareikšti apgailestavimą dėl savo nusikaltimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS