Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Saudo Arabijoje patvirtinti keturi nauji užsikrėtimo į SARS panašiu virusu atvejai

14/05/2013

Taip pat skaitykite

Kas atsidurs dėmesio centre Sočio olimpinėse žaidynėse? Kanadoje pabėgęs pitonas pasmaugė du mažamečius Kanų festivalio pagrindinį prizą laimėjo provokuojanti juosta apie lesbinę meilę Britų vyriausybės konsultantas dėl mokesčių atsistatydino dėl patarimų, kaip jų išvengti

Rijadas, gegužės 14 d. ("Reuters"-BNS). Saudo Arabija patvirtino keturis naujus užsikrėtimo nauju koronavirusu, panašiu į sukeliantį SARS, atvejus savo Rytų provincijoje, pirmadienio vakarą pranešė valstybinė žiniasklaida, remdamasi Sveikatos apsaugos ministerijos informacija.

Ministerija nurodė, kad vienas iš keturių naujų pacientų buvo gydytas ir jau paleistas iš ligoninės, o kiti trys dar gydomi, pranešė "Saudi Press Agency".

Sekmadienį Saudo Arabija paskelbė, kad šalyje iš viso užregistruoti 24 patvirtinti ligos atvejai - nuo to laiko, kai ši infekcija pernai buvo identifikuota. 15 žmonių, kurie buvo užsikrėtę naujuoju virusu, mirė.

Per naujausią protrūkį Rytų provincijoje užregistruota 15 patvirtintų atvejų; devyni iš tų pacientų mirė.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pareigūnai, kurie atvyko į Saudo Arabiją pasikonsultuoti dėl protrūkio, sekmadienį sakė, jog atrodo, kad naujasis virusas gali būti perduodamas ir tiesiogiai vieno žmogaus kitam, tačiau tik po ilgų, artimų kontaktų.

Naujasis virusas, žinomas kaip nCoV arba hCoV-EMC, gali sukelti kosulį, karščiavimą ir plaučių uždegimą. Tos pačios šeimos virusas, atsiradęs Azijoje, 2003 metais sukėlė ūmaus kvėpavimo takų sindromo (SARS) protrūkį ir pareikalavo 775 žmonių gyvybių.

Prancūzijos pareigūnai sekmadienį paskelbė, kad jau antram vyrui buvo diagnozuota hCoV-EMC infekcija - po to, kai jis gulėjo vienoje palatoje su vieninteliu kitu prancūzų pacientu, kuris neseniai lankėsi Artimuosiuose Rytuose.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS