MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaEuropa

Sučiuptas 200 namų įsilaužimu kaltinamas 30-metis

15/05/2013

Taip pat skaitykite

Alpinistai iš Europos susigrūmė su savo vedliais šerpais ant Everesto šlaitų Ukraina išliks "kelyje į ES integraciją", sako V.Janukovyčius Rumunijos parlamentas atmetė tos pačios lyties asmenų santuokų draudimą Ispanijos opozicija primygtinai reikalauja premjero atsistatydinimo

 

Vienas labiausiai ieškomų Didžiosios Britanijos namų plėšikų nuteistas 6m. laisvės atėmimu. Skaičiuojama, kad An East Yorkshire gyventojas Christopher Harrison yra įsilaužęs į daugiau nei 200 namų. 30-mečio nusikaltimų aukos buvo pasirenkamos neatsitiktinai-tai vidutiniškai 80-90m. namų gyventojai, kurie dažniausiai apiplėšimo metu vidiniame namo kieme džiaustydavo skalbinius. Vyras prisipažino, jog pirmuosius tokius apiplėšimus vykdydavęs vos sulaukęs 13m.

Priklausomybę nuo heroino turintis vyras neslepia, jog dažniausiai skalbinius pats numesdavo ant žemės, o seneliams išėjus į lauką, jis įsmukdavo pro atvertas duris ir skubiai apiplėšdavo namus. Nusikaltėlis pričiuptas ir sulaikytas po to, kai eilinį kartą tykojo krūmuose, kol dar viena auka išeis į vidinį sodo kiemą. Laimei, pagyvenusi kaimynė pamatė nusikaltėlį ir suskubo iškviesti policijos pareigūnus. Praėjus kelioms minutėms, nieko blogo nenujausdamas nusikaltėlis demaskuotas.