Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Uraganas Ksaveras smogė Šiaurės Europai

06/12/2013

Taip pat skaitykite

Putinas perspėjo Prancūziją, kad pritarus gėjų santuokoms, Rusija gali peržiūrėti įvaikinimo sąlygas Ar už vėlavimą dėl Rusijos muitinės politikos atsakys vežėjai? Italijos ministras sako, kad šaudymas Romoje buvo "izoliuotas incidentas" Suskystintų gamtinių dujų terminalas: tiltas į Kuršių Neriją ir ateities perspektyvos

Uraganas Ksaveras smogė Šiaurės Europai, nusinešdamas mažiausiai trijų žmonių gyvybes. KIlo chaosas keliuose ir milžiniški potvyniai.

Škotijoje žuvo vėjo nublokšto sunkvežimio vairuotojas. Anglijoje vyras žuvo ant jo nuvirtus medžiui. Vokietijoje ant moters apvirto ir mirtinai sužalojo sunkvežimis. Du žvejus vėjas išsviedė už laivo borto maždaug 22 km nuo pietinio Švedijos kranto. Pagalbos tarnyboms nepavyko jų surasti.

Vokietijoje Hamburgo uostą smūgiavo didžiulės potvynio bangos. Škotijoje dėl audros sustabdytas visas traukinių eismas. Daug kur Škotijoje uždarytos mokyklos. Glazge buvo evakuota centrinė traukinių stotis. Vėjas Edinburgo centre ant automobilių nuvertė kelis medžius, o oro uoste dėl stipraus vėjo atšaukti skrydžiai. Anglijos rytinis krantas patyrė stipriausią potvynį per pastaruosiu 60 metų.

Lenkijos Pamaryje mobilizuotos visos specialiosios tarnybos. Vakar po pietų paskelbtas aukščiausio lygio pavojus. Gdansko savivaldybė atšaukė kalėdinės mugės atidarymo ir Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijas. Šventiniai renginiai iš penktadienio į sekmadienį perkelti ir Gdynėje.

Uraganas kiek aprimęs pasiekė ir Lietuvą. Vėjas pajūryje penktadienio naktį buvo pasiekęs stichinio reiškinio ribą. Klaipėdoje naktį siautėjusią audrą ryte pakeitė pūga. Ėmė smarkiai pustyti. Lietuvoje dėl stipraus vėjo elektros neturi beveik 7 tūkst. gyventojų.

 

EuroPlius.com