Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

"Al Qaeda" žada "keršto ugnikalnį" dėl numanomos cheminės atakos Sirijoje

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Makaroniniai auskarai, valgymui mieste skirti rankinukai ir kiti japonų išradimai Popiežius gina imigrantų teises ir smerkia "vergišką darbą" Bangladešo teismas islamistų lyderį dėl karo nusikaltimų nuteisė kalėti 90 metų Išrinktojo Irano prezidento Rowhani pareiškimai dėl Izraelio atskleidžia jo "tikrąjį veidą", sako Netanyahu

Dubajus, rugpjūčio 28 d. ("Reuters"-BNS). Su tarptautiniu teroristų tinklu "al Qaeda" susijusi grupuotė pagrasino surengti "keršto ugnikalnį" prieš Sirijos vyriausybės saugumo ir karinius taikinius, atsakant į numanomą nuodingųjų dujų ataką netoli Damasko, antradienio vakarą pranešė džihadistų tinklalapius stebinti organizacija "SITE Monitoring Group".

Viena grupuotė "Irako ir Levanto islamo valstybė" (ISIL) kuopelė savo pranešime, paskelbtame po susitikimo su aštuoniomis Sirijos grupuotėmis, pareiškė, kad nubaus Siriją už virtinę žudynių, įskaitant praeitą savaitę įvykdytą numanomą cheminę ataką.

"Frakcijų susirinkimas nusprendė surengti invaziją "Keršto ugnikalnis", atsakant į režimo žudynes prieš mūsų žmones Rytų Gutoje, iš kurių vėliausios buvo žudynės panaudojus cheminius ginklus", - SITE citavo pranešimą, datuotą rugpjūčio 26-ąją.

"Jos nusprendė smogti pagrindiniams režimo objektams kalėjimu paverstame Damaske, įskaitant saugumo tarnybas, palaikymo ir aprūpinimo punktus, mokymo centrus ir infrastruktūrą", - sakoma ISIL pranešime.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

"Al Qaeda" kerštas cheminė ataka Sirija