Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

„Tautiška giesmė“ aplink pasaulį

04/07/2013

Taip pat skaitykite

Londono centre lietuviai pirmą kartą ragino muzikantus kalbėti viena- muzikos kalba Valstybės diena – ne tik fejerverkams žiūrėti Klaipėdoje prasideda Jūros šventė Žmogui brangiausiam - žodžiai gražiausi

Ir šiemet palaikydama unikalią mūsų laikų tradiciją Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga (JKLJS) kviečia visus londoniečius bei miesto svečius susirinkti prie vieno garsiausių miesto simbolių ir kartu su visa Lietuva bei po visą pasaulį pasklidusiais lietuviais giedoti „Tautišką giesmę“.

Šios prieš penkerius metus pradėtos iniciatyvos idėja paprasta: kad ir kur būtum, kad ir ką darytum gali prisijungti prie savo tautiečių ir tuo pačiu metu giedoti Lietuvos himną. Taip iš pačių atokiausių planetos kampelių atsklidę lietuvių balsai susijungs į bendrą tautos chorą, taip sau ir pasauliui parodysime, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus, kad esame vieningi ir išskirtiniai, nes tik mūsų tautos himnas gali apskrieti visą pasaulį.

Šiemet liepos 6-ąją minėsime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo 760-ąsias metines – įprasminkime Valstybės dienos šventę būdami kartu ir giedodami „Tautišką giesmę“. Prisidėkite patys ir skleiskite šią žinią, kad prisijungtų kuo daugiau lietuvių, suburkite draugus, pažįstamus, šeimą, giminę ir bendruomenę, kad vienu tapęs mūsų balsas būtų ypač garsus!

Londono lietuviai laukiami prie Tauerio tilto ir rotušės

Liepos 6 d., šeštadienį, lygiai 21 val. (vietos laiku)

The Scoop at More London, SE1 2AA, London

Prisijunkite prie renginio „Facebook“ ir pakvieskite savo draugus prisijungti, kad nepraleistumėte aktualių naujienų.

Kviečiame nufilmuoti ir nufotografuoti save, savo artimuosius ir savo bendruomenę tą vienybės akimirką ir pasidalinti su tautiečiais bei visu pasauliu. Nuotraukas ir vaizdo įrašus kelkite į JKLJS „Facebook“ (renginio atstovams Lietuvoje – http://dbinbox.com/tautiskagiesme)