Muzikantai

PradžiaEmigranto užrašai

ANTANO ŠILEIKOS KNYGOS "POGRINDIS" PRISTATYMAS

15/04/2013

Taip pat skaitykite

Kotryna Fijalkauskaitė: „Korėjoje įpratau apsipirkinėti bet kuriuo paros metu“ Didžiosios Britanijos Karalienė kalboje pabrėžė sugriežtintas imigrantų teises Stefanija Mikuckytė: „Žiūriu į emigraciją kaip į nuotykį“ Kasmetinės atostogos: trukmė, suteikimo tvarka ir apmokėjimas

Balandžio 17 d. ketvirtadienį, 18.30 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Londone vyks Kanadoje gyvenančio angliškai rašančio lietuvių kilmės rašytojo Antano Šileikos naujausio romano Underground („Pogrindis“) pristatymas. Vakarą moderuos ir su autoriumi kalbėsis Romas Kinka.

“Pogrindis” – tai politinių įvykių erdvėje pasakojama partizanų Luko ir Elenos meilės istorija. „Smagi, tačiau kartais šokiruojanti knyga, atverianti mažai žinomą Europos istorijos periodą, kuris per ilgai buvo laikomas pogrindyje“, – taikliai knygą apibūdino “Vancouver Sun” laikraščio apžvalgininkas Joe Wiebe. 

Romanas sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, pateko į Kanados geriausių 2011 metų knygų 100-uką. 2012 metais knyga išleista lietuvių kalba.

Daugiau informacijos apie autorių ir knygą:

antanassileika.ca

theglobeandmail.com/UndergroundbyAntanas Sileika

Būtina išankstinė registracija elektroniniu paštumildabatakyte@gmail.com.

Renginys nemokamas.

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA 
LONDONE