Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Australija

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Paslaptingas nuogas azijietis glumina Australijos policiją Australija princui Georgeui padovanojo krokodiliuką Tragiškai pasibaigusį pokštą dėl besilaukiančios Kate sugalvojęs didžėjus paskelbtas "geriausiu" Neišsiverčianti daugiavaikė britų šeima emigravo į Australiją

Australiją sapnavau, svajojau ir mačiau savo vizijose jau daugelį metų. Tėčio pasakojimai apie ten gyvenančią sesę kėlė nerimą, nes mano sesė buvo čia ir visuomet šalia. Man labai norėjosi pamatyti tą tolimą kraštą, pažinti to krašto nepakartojamą gamtą ir gyvūnus. Kiek save prisimenu visada skaičiau apie Australiją, jos gamtą ir visuomet troškau ją pamatyti. Ir štai aš čia, dar niekaip negaliu tuo patikėti. Švelni šiluma apgaubė kūną tik išlipus iš lėktuvo, kvapas buvo nepakartojamas saldus ir kerintis. 
Kelionė automobiliu po tokio ilgo skrydžio atrodė tikra palaima, mano pusseserė vairavo išdidžiai ir aistringai tik važiavimas kairiąja kelio puse ir vairas kairėje pusėje vertė krūpčioti ir šūkčioti „atsargiai“. Gyvenimas tarsi apsivertė, pas mus buvusią žiemą pakeitė kvapnus žydintis pavasaris, o laikas poilsiui virto saulėta diena. Sunkiai susitaikiau su tikru laiko persivertimu, nežinau kiek laiko miegojau ir kada turėjau keltis. Prabudau pažadinta nuostabaus kepsnio skonio ir indų žvangesio. Tai buvo vakarienės metas ir visa šeima susirinko pamatyti tokios tolimos viešnios. Vykau į Australiją ir žinojau, kad žmonės ten šneka anglų kalba ir tikrai buvau nustebinta, kai visa tetos šeima prakalbo lietuviškai, net mažasis anūkėlis kalbėjo lietuviškai. Vakarienė buvo puiki, kalbos liejosi iš širdies, ašaros liejosi upeliu ir džiaugsmo juokas buvo tikras. 
Vakaras buvo šiltas ir naktis tamsi, kaip tamsiai mėlynas aksomas, prie pat namo augo nuostabus kamelijos krūmas apsipylęs gausybe vyšnios spalvos žiedų, o kvapas nenusakomas.
Pažintis su Australija ir jos gamta tai buvo jausmas, kad keliauji pasaka ir viską ką matai netikra tarsi išgalvota. Vienintelis realus buvo dėdės daržas, keliuose kvadratiniuose metruose žemės. Ten augo ridikėliai ir salotos, kartu raudonavo prisirpę braškės ir netoliese kudakavo vištos, kaip tikroje Lietuvoje. Tai sukėlė tokį gilų jausmą, koks buvo neįtikėtinas savo šalies ilgesys ir stebuklas – jis buvo čia tame mažame darželyje. O netoliese augo didingas medis apkibęs nepakartojamo grožio ir geltono, kaip aukso spalvos citrinų vaisiais. Ant pievelės jaukiai įsikūręs apelsinų medis jau sunokinęs oranžinius kvapnius vaisius ir kartu pasipuošęs baltais žiedais ir žaliais apelsinų vaisiais. Tuomet pamaniau, jei pas mus taip augtų medžiai ir taip vaisius nokintų.
Čia stebuklai tik prasidėjo jie buvo visur ir niekuomet negalėjau patikėti, kad taip gali būti.
Pirmas susitikimas su jūra mane pakerėjo, jūrą buvo vaiskiai žalsvos spalvos šilta ir jauki. Paplūdimys buvo smėlėtas ir labai tvarkingas. Bangas apžergę skriejo jaunuoliai ir tai buvo nuostabu. Jie atrodė valdantys jūrą ir bangas, labai sportiški ir įdegę, tikri pajūrio berniukai.
Šalia buvo nuostabaus grožio parkas, ir jis pilnas papūgų. Baltų kaip sniegas ir nuostabaus grožio kuodu, citrinos spalvos. Jos buvo visur dideli pulkai, vėliau kaip įsižiūrėjau, pasirodė ir senos ir jaunos. Vėliau pamačiau jų ir visų vaivorykštės spalvų, jos buvo ne baikščios atskrisdavo ant balkono ir buvo galima paliesti ranka. Vėliau į mūsų balkoną, jau gerokai sutemus atėjo oposumas. Jis smalsiai žvelgė į kambario vidų, kai jam padėjome duonos, jis ją suėdė. Tai buvo nepakartojamos dienos ir naktys. Vėliau keliavome į Mėlynuosius kalnus, kur pievoje galėjome grožėtis kengūromis. Jos leisdavosi paliečiamos, tai labai švelnaus kailio gyvūnėliai. 
Tai nepakartojamo grožio kraštas, jis kaip kaleidoskopas keisdavosi, vos nukeliavus kelis šimtus kilometrų. Vėliau kaip supratau, keitėsi ir gyvūnai kengūros buvo įvairiausių spalvų ir dydžių. Papūgos nenusileido viso pasaulio gražuolėms, spalvų įvairove ir išvaizda. Mieguistos ant eukalipto medžio įsitaisę koalos, atrodė snaudė saulės atokaitoje. Tai tik labai maža dalelė gyvūnijos kurią išvardinau ir kurią sutikau. Visi lūkesčiai išsipildė su kaupu, tą ką daug metų mačiau nuotraukose ir skaičiau knygose, atsivėrė su nenusakoma energija. Šią kelionę dar tūkstančius kartų aprašinėsiu, nes tokiu trumpu apsakymu negali perteikti visų stebuklų kuriuos pamačiau Australijoje.
· Parašė vilma

http://www.lapes.lt