Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Neišsiverčianti daugiavaikė britų šeima emigravo į Australiją

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Sidnėjuje 370 keleivių turėjęs skraidinti lėktuvas sulaikytas dėl viduje rastos gyvatės Australijoje prasidėjo istorinis tyrimas dėl vaikų lytinio išnaudojimo Australiją siaubia karščio banga: plinta gaisrai, žūsta gyvūnai (video) Australijos ugniagesiai sujungė du krūmynų gaisrų židinius, kad juos suvaldytų

Keturiolikos asmenų šeima, išgarsėjusi 2010 metais, kai nepaisant sunkumų atsisakė gyventi iš valstybės pašalpų, atsuko nugarą Britanijai ir išvyko į Australiją ieškoti šviesesnės ateities, rašo „Mail Online“.
Davidas ir Jackie Jonesai, auginantys septynias mergaites ir penkis berniukus, niekuomet neprašė iš valstybės jokių išmokų. Vietoje to, D. Jonesas, 42 m., dirbo 12 valandų pamainą popieriaus malūne, kad galėtų išlaikyti šeimą ir galėtų praleisti laisvą laiką su vaikais.
Tačiau po 15 metų trukusios karjeros vyriškis išėjo iš darbovietės, o pirmadienį su visa šeima lėktuvu nusileido Australijos mieste Brisbane.
D. Jonesas kalbėjo: „Aš turiu dėl savo vaikų padaryti geriausia, ir jaučiu, kad Britanija, kokia yra dabar, negali suteikti mano vaikams tų galimybių, kurių aš noriu“. 
Jonesų šeimos galva pasakojo vaikams papasakojęs apie savo planą emigruoti į Australiją. Visi vienbalsiai tam pritarė.
Kol kas britai apsistojo pas draugus ir žada gyventi ten tol, kol Davidui pavyks susirasti darbą bei pakankamo dydžio namą, kuriame po vienu stogu galėtų sutilpti visa didelė šeimyna.

anglija.lt