Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Australijos politikas atsistatydino dėl nepadorių žinučių

06/08/2013

Taip pat skaitykite

Nedarbo lygis Australijoje birželį buvo didžiausias per beveik ketverius metus Kates myli, bet jas nuodys, šaudys, pjudys šunimis "National Australia Bank" ketvirčio pelnas padidėjo beveik perpus Australijos aborigenai

Sidnėjus, Australija, rugpjūčio 6 d. (AFP-BNS). Australijoje vienas politikas antradienį buvo priverstas pasitraukti iš parlamento etikos komiteto, nes buvusi jo meilužė paviešino jo atsiųstas nepadorias žinutes, tarp kurių, kaip pranešama, buvo jo penio raudonojo vyno taurėje atvaizdas.

Kvinslando valstijos parlamento narys Peteris Dowlingas (Piteris Doulingas), kuris jau daugiau kaip 25 metai yra vedęs, atsiprašė savo šeimos už šio skandalo, kurį paviešino laikraštis "The Courier-Mail", sukeltą skausmą ir gėdą.

"Nesididžiuoju tais įvykiais, ištrimituotais per visą laikraštį", - sakė Liberalų nacionalinės partijos politikas P.Dowlingas parlamentui, turėdamas omeny pranešimus, kad jis nusiuntė minėtai moteriai kelias nepadorias žinutes, kurių vienoje buvo visiška nuogybė "iš priekio".

"Negaliu (ginti) ir neginsiu nieko iš to", - pridūrė jis.

Šis parlamentaras, kuris taip pat yra kaltinamas tuo, kad parlamentinėmis kelionėmis naudojosi pasimatymams su meiluže, sakė, jog atsistatydins iš etikos komiteto pirmininkų, kad galėtų būti vykdomas tyrimas dėl jo kelionių.

P.Dowlingas, kuris taip pat dirba parlamento kovos su nusikaltimais ir netinkamu elgesiu komitete, sakė, kad visiškai laikėsi visų parlamento taisyklių dėl informavimo apie keliones.

"Šiandien savanoriškai atsistatydinu iš abiejų komitetų darbų, kad šis reikalas galėtų būti visiškai ištirtas ir apsvarstytas parlamento sekretoriaus, - sakė jis. - Nenoriu gailėjimosi, tik prašau, kad mano šeima būtų palikta ramybėje, kol šį reikalą svarstys sekretorius".

Skandalas Australijoje kilo tokiu metu, kai panašioje padėtyje atsidūrė kandidatas į Niujorko merus Anthony Weineris (Entonis Veineris), kuris yra spaudžiamas atsisakyti savo kampanijos dėl naujų išsišokimų internete - praėjus vos metams po to, kai dėl panašaus elgesio jis turėjo pasitraukti iš JAV Kongreso.

P.Dowlingo istorija į viešumą iškilo jo buvusiai meilužei, kurios pavardė neskelbiama, parašius parlamento pirmininkui apie jų romaną ir seksą politiko kambaryje parlamente bei rinkimų biure.

"The Courier-Mail" parašė matęs kelias tų žinučių, kurių vienoje yra apatinių dengiamas vyro tarpkojis, kitoje - genitalijos, o trečioje - penis raudono vyno taurėje su užrašu "Jis norėjo raudono vyno..."

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS