Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Dėl streiko antrą dieną uždarytas Eiffelio bokštas

26/06/2013

Taip pat skaitykite

Madrido taryba nori Thatcher gatvės Putinas perspėjo Prancūziją, kad pritarus gėjų santuokoms, Rusija gali peržiūrėti įvaikinimo sąlygas Atidengtas paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Jogailai bei jo žmonai Jadvyga Įspūdingiausi Estijos restoranai: šiaurietiškos virtuvės šedevrai ant žolės

Paryžius, birželio 26 d. (AFP-BNS). Paryžiuje trečiadienį, per patį turizmo sezono įkarštį, dėl geresnių darbo sąlygų ir didesnių atlyginimų reikalaujančių darbuotojų streiko jau antrą dieną uždarytas Eiffelio (Eifelio) bokštas.

Įtakinga profesinė sąjunga CGT darbuotojų streiką paskelbė pirmadienį po kelias valandas trukusių derybų.

Antradienį derybos buvo atnaujintos, tačiau kai kurie objektai liko uždaryti, nurodė profsąjungos pareigūnai ir pridūrė, kad vėliau trečiadienį bokštas gali būti atidarytas.

Nuo birželio iki rugsėjo, vasaros sezono metu, turistai į Eiffelio bokštą paprastai yra įleidžiami nuo 9 valandos ryto iki vidurnakčio.

Daugiau nei 300 darbuotojų streikas yra pirmas nuo 2010 metų gruodžio, kai bokštas buvo uždarytas dvi dienas.

CGT taip pat skundžiasi, kad vienas iš penkių statinio liftų, turėjęs būti renovuotas pagal 2008 metų sprendimą, iki šiol neveikia ir apsunkina darbuotojų darbą.

324 metrų aukščio Eiffelio bokštas kasmet pritraukia maždaug septynis milijonus turistų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS