Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Madonna įteikė gėjų draugijos GLAAD apdovanojimą žurnalistui Cooperiui

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Princas Charlesas tapo pensininku, nors savo gyvenimo darbo dar nė nepradėjo Švedai stebisi miške rastu ruonio jaunikliu Po išpuolio prieš Lietuvą kabelinė televizija "Cgates" atjungia Pirmąjį Baltijos kanalą Prezidentė susitiko su Londono Sičio meru

 

Madonna įteikė gėjų draugijos GLAAD apdovanojimą žurnalistui Cooperiui ir pasvarstė apipe Putiną ir Pussy Riot

Niujorkas, kovo 18 d.(WENN-BNS). Popmuzikos žvaigždė Madonna, šeštadienį dalyvaudama Niujorke surengtoje žiniasklaidos apdovanojimųGLAAD teikimo ceremonijoje, kurioje turėjo įteikti apdovanojimą JAVžurnalistui Andersonui Cooperiui (Andersonui Kuperiui), pasirinko Amerikos berniukų skautų organizacijos uniformą.

Populiarus televizijos laidų vedėjas, pernai viešai prisipažinęs, kad yra netradicinės lytinės orientacijos, buvo pagerbtas Vito Russo (Vito Ruso) apdovanojimu, kuris teikiamas savo lytinės orientacijos neslepiantiems žiniasklaidos atstovams gėjams, lesbietėms ar transvestitams, už ryžtą "skatinti lygybę", ir kuris turi GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) organizacijos įkūrėjo vardą.

Pakilusi į sceną įteikti apdovanojimą dainos "Material Girl"atlikėja nesusilaikė nepakomentavusi Berniukų skautų organizacijoje galiojančios nuostatos, kad atvirai apie save kalbantys gėjai arba transvestitai negali būti šios organizacijos lyderiai.

Vilkėdama Amerikos skautų šortus, palaidinę ir skrybėlę, ši gėjų numylėtinė pasakė publikai":"Aš norėčiau būti skautas, bet man nebūtų leista įstoti.Manau, jog tai suknistas dalykas. Aš galiu užkurti laužą. Galiu pastatyti palapinę. Labai gerai orientuojuosi vietovėje.Galiu iškelti kačiuką iš medžio. Klausykit, noriu daryti gera visuomenei", - kalbėjo ji.

Vėliau ji pridūrė:"Manau, kad reikėtų pakeisti tas kvailas taisykles, ar ne?"

Tada Madonna ant scenos pasveikino A.Cooperį ir padovanojo smagų bučkį į lūpas išraudusiam reporteriui.

Šis, nusiteikęs rimtai, nusilenkė visiems tos pačios lyties aktyvistams, pasirodžiusiems prieš jį, ir pasakė:"Šiandien esu čia tik todėl, kad pasinaudojau tuo, ką jie ir visi kiti yra padarę... Būti gėjumi yra tikrai didžiausia palaima..., kuri atvėrė man galvą ir širdį taip, kaip niekada nesitikėjau".

Vito Russo apdovanojimą anksčiau yra pelnę Rosie O'Donnell, Sir Elton John (Eltonas Džonas) ir Tomas Fordas.

Madonna dar kalbėjo apie patyčias, religinį pakantumą, Rusijos pank grupės "Pussy Rito" įkalinimą.

"Jeigu prezidentas (Vladimiras)Putinas būtų susėdęs viename kambaryje su "PussyRiot" - gal jis norėtų jas visas išp...ti, bet vis dėlto; jeigu jis būtų (su jomis susitikęs) ir atvirai pasikalbėjęs su jomis apie jų, jaunų kūrybingų, Rusijoje augančių moterų pažiūras, vargu ar jis būvų leidęs jas nugrūsti į kalėjimą trejiems metams? Aš manau, galvoju, tai nėra sveika", - pažymėjo Madonna.

JAV žvaigždė dar pakomentavo savo koncerto Sankt Peterburge aplinkybes, kur ji stojo prieš šiame mieste galiojantį draudimą "propaguoti" homoseksualumą tarp nepilnamečių.

Madonnos nuomone, jeigu "religinė" miesto valdžia įsiklausytų į auditoriją jos koncerte, niekas nebūtų teikęs kelių milijonų dolerių ieškinio jai "už gėjų bendruomenių Rusijoje palaikymą".

AnksčiauSankt Peterburgo teismas atmetė ieškinį, kuriuo reikalauta sumokėti 333 mln. rublių (10 mln. dolerių) kaip kompensaciją už padarytą moralinę žalą.

bns.lt