Muzikantai

PradžiaEuropa

Madrido taryba nori Thatcher gatvės

15/04/2013

Taip pat skaitykite

Graikija: pažadai rinkėjams svarbiau už įsipareigojimus kreditoriams Europa. Truputis teorijos. Italijoje apie 10 migrantų nuskendo mėgindami nuplaukti į krantą iš savo laivo Vakarykščiai įvykiai Ukrainoje - tai buvo kruvinasis sekmadienis

Madridas, balandžio 12 d. (AFP-BNS). Ispanijos sostinę valdanti konservatorių taryba penktadienį pareiškė norinti vieną gatvių Madride pavadinti britų premjerės Margaret Thatcher (Margaret Tečer) vardu, nors jos palikimas po mirties tebevertinamas poliarizuotai kaip ir jai gyvai esant.

Sostinės Menų, sporto ir turizmo departamentas tokį pasiūlymą oficialiai pateiks pirmadienį. Paskui, balandžio 24 dieną, dėl šio pasiūlymo bus balsuojama tarybos posėdyje, sakė rotušės atstovas spaudai; tarybos daugumąsudaro valdančiosios Liaudies partijos nariai.

Savo tinklaraštyje Madrido merė Ana Botella (Ana Botelja), buvusio Ispanijos premjero Jose Maria Aznar (Chosė Marijos Asnaro) žmona, britųpremjerę M.Thatcher vadina "novagoriška moterimi", kuri supratusi, kad ekonomikos nuosmukis Didžiojoje Britanijoje yra "moralės ir vertybių krizės padarinys".

"Jos įsitikinimų tvirtumas, sprendimų priėmimo aiškumas bei autoritetas leido Didžiajai Britanijai atsigauti ir grįžti į lyderės poziciją", -pridūrė A.Botella.

Tuo tarpu Madrido kairieji politikai sako balsuosią prieš M.Thacher gatvės įteisinimą, nes anot jų, " jos ne tik ideologija yra visiškai antagonistinė Socialistų partijos ideologijai, bet ir ji niekada neturėjo kokio nors ypatingo ryšio su Madridu".

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS