Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Paslaptingas nuogas azijietis glumina Australijos policiją

04/06/2013

Taip pat skaitykite

Australijos ugniagesiai sujungė du krūmynų gaisrų židinius, kad juos suvaldytų Australijos aborigenai. Tęsinys. Nedarbo lygis Australijoje gegužę smuko iki 5,5 proc. McDonalds sukūrė video, kuriame pasakojama išsami nusipirkto maisto istorija

Sidnėjus, Australija, birželio 4 d. (AFP-BNS). Sidnėjaus policija antradienį bando išsiaiškinti, kas nutiko paslaptingam azijiečiui, kuris nuogas ir visas kruvinas pasibeldė į pagyvenusios poros namų duris ir paprašė pagalbos.

Tas vyras, kuris angliškai nekalba, pirmadienį vakare atėjo prie tų namų su nemenkais galvos sužeidimais ir susmuko prie durų.

"Drebėjau kaip lapas", - laikraščiui "Sydney Morning Herald" sakė tų namų šeimininkė, kuri nenorėjo skelbti savo pavardės.

"Tačiau negalėjome tiesiog palikti jo ten mirti", - pridūrė ji.

Pranešama, jog tas vyras per mandarinų kalbos vertėją policijai pasakė, kad buvo apiplėštas, išrengtas, surištas ir uždarytas automobilio bagažinėje, o paskui kažkur išmestas.

Detektyvas Danny Doherty (Danis Dohertis) sakė, kad auka neturėjo asmens dokumentų ir kad jo tapatybė vis dar nežinoma.

"Visa, ką žinome, yra tai, kad jis - azijiečių kilmės vyras ir kad jam - dvidešimt keleri", - žurnalistams sakė D.Doherty. Jis pridūrė, kad neatmetama pagrobimo tikimybė.

"Bus žmonių bendruomenėje, kurie tiksliai žino, kas įvyko", - sakė jis.

Nukentėjęs vyras guli ligoninėje, jo būklė stabili, o policijos pareigūnai laukia, kol galės oficialiai jį apklausti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS