Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Paslaptingas nuogas azijietis glumina Australijos policiją

04/06/2013

Taip pat skaitykite

Rojus Australijoje. Emigranto patirtis. Australijoje prasidėjo istorinis tyrimas dėl vaikų lytinio išnaudojimo Australiją siaubia karščio banga: plinta gaisrai, žūsta gyvūnai (video) Australijos aborigenai. Tęsinys.

Sidnėjus, Australija, birželio 4 d. (AFP-BNS). Sidnėjaus policija antradienį bando išsiaiškinti, kas nutiko paslaptingam azijiečiui, kuris nuogas ir visas kruvinas pasibeldė į pagyvenusios poros namų duris ir paprašė pagalbos.

Tas vyras, kuris angliškai nekalba, pirmadienį vakare atėjo prie tų namų su nemenkais galvos sužeidimais ir susmuko prie durų.

"Drebėjau kaip lapas", - laikraščiui "Sydney Morning Herald" sakė tų namų šeimininkė, kuri nenorėjo skelbti savo pavardės.

"Tačiau negalėjome tiesiog palikti jo ten mirti", - pridūrė ji.

Pranešama, jog tas vyras per mandarinų kalbos vertėją policijai pasakė, kad buvo apiplėštas, išrengtas, surištas ir uždarytas automobilio bagažinėje, o paskui kažkur išmestas.

Detektyvas Danny Doherty (Danis Dohertis) sakė, kad auka neturėjo asmens dokumentų ir kad jo tapatybė vis dar nežinoma.

"Visa, ką žinome, yra tai, kad jis - azijiečių kilmės vyras ir kad jam - dvidešimt keleri", - žurnalistams sakė D.Doherty. Jis pridūrė, kad neatmetama pagrobimo tikimybė.

"Bus žmonių bendruomenėje, kurie tiksliai žino, kas įvyko", - sakė jis.

Nukentėjęs vyras guli ligoninėje, jo būklė stabili, o policijos pareigūnai laukia, kol galės oficialiai jį apklausti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS