Muzikantai

PradžiaDomino

Popiežius kreipėsi į 100 tūkst. maldininkų Šv.Petro aikštėje

08/04/2013

Taip pat skaitykite

Su rykliu galynėjęsis britas išspirtas iš darbo Lenkijoje ruošiamasi atidengti milžinišką popiežiaus Jono Pauliaus II statulą Amsterdamo Valstybinis muziejus atsinaujinęs pristato Aukso amžių Putinas pristatė 50 mlrd. dolerių programą, siekiant išlaikyti Rusijos dominavimą kosmose

Vatikanas, balandžio 7 d. (AFP-BNS). Popiežius Pranciškus sekmadienį sakydamas tradicinį savaitinį palaiminimą kreipėsi į maždaug 100 tūkst. maldininkų Šv.Petro aikštėje, kuriuos paragino skelbti krikščionybę ir "nebijoti būti krikščionimis".

"Privalome nebijoti būti krikščionys ir gyventi kaip kaip krikščionys", - sakė naujasis popiežius, argentinietis, kuris pirmuoju Katalikų Bažnyčios vadovu iš Lotynų Amerikos buvo išrinktas praėjusį mėnesį.

"Privalome turėti drąsos eiti ir skelbti prisikėlusį Kristų", - sakė jis iš Vatikano Apaštališkųjų rūmų lango.

Vatikanas pranešė, kad aikštėje buvo susirinkę 100 tūkst. žmonių.

Vėliau sekmadienį Pranciškus turi aukoti mišias Laterano Šv.Jonų bazilikoje, kuri yra oficialus Romos vyskupo sostas, ir vadovauti ceremonijai, kurios metu oficialiai perims šią bažnyčią.

Tomis apeigomis baigsis oficiali 76 metų Pranciškaus intronizacija popiežiumi.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS