Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Popiežius, susitikęs su Aung San Suu Kyi, ragino pradėti dialogą Mianmare

29/10/2013

Taip pat skaitykite

Nobelio ekonomikos premiją laimėjo JAV mokslininkai Hansenas, Fama ir Shilleris A.Kaušpėdas: Lietuvoje trūksta pagarbos Pasaulį baugina JAV bankroto grėsmė, perspėja prezidentas Obama "Greenpeace" aktyvistai - ne piratai, tačiau pažeidė įstatymus, sako Rusijos prezidentas Putinas

Vatikanas, spalio 28 d. (AFP-BNS). Popiežius Pranciškus pirmadienį paragino pradėti tarpkonfesinį dialogą Mianmare, - tai jis padarė susitikęs su šalies demokratijos lydere Nobelio taikos premijos laureate Aung San Suu Kyi ( Aung San Su Či), su kuria kalbėjosi ir apie jos ilgametę veiklą.

Popiežius Pranciškus "išreiškė susižavėjimą opozicijos lyderės taikia kova už taiką ir demokratiją", - sakė Vatikano atstovas Federico Lombardi (Federikas Lombardis).

"Popiežius pažadėjo melstis už Mianmarą, už tarpkonfesinį dialogą šalyje. Jis taip pat sakė, kad Bažnyčia bus pasiruošusi padėti Mianmare visiems, be jokios diskriminacijos", - sakė Vatikano atstovas.

Popiežiaus pirmą kartą susitiko su garsiąja Mianmaro opozicijos lydere, kuri kritikuojama už tai, kad nepakankamai skiria dėmesio tvyrančiai įtampai tarp etninių ir religinių bendruomenių savo šalyje.

Pastaraisiais mėnesiais šalyje išaugusi įtampa kelia vis didesnį tarptautinės bendruomenės susirūpinimą.

Per kelis smurto protrūkius tarp Mianmaro budistų ir musulmonų bendruomenių nuo 2012 metų birželio šalyje žuvo maždaug 250 žmonių ir daugiau nei 140 buvo priversti palikti savo namus, daugiausia vakarinėje Rachinų valstijoje.

Katalikai, kurių Mianmare yra nedidelė mažuma, daugiausia gyvena šiaurės rytinėje šalies dalyje.

Nuotraukos šaltinis: Vatican newspaper L'Osservatore Romano

BNS informacija