Muzikantai

PradžiaEuropa

Prie Sicilijos išgelbėti 163 migrantai, tarp kurių yra dešimtys vaikų

14/08/2013

Taip pat skaitykite

Lenkija planuoja surengti įpareigojantį referendumą dėl euro įvedimo. Iš Eifelio bokšto dėl bombos pavojaus buvo evakuoti žmonės. Latvijos vyriausybės atsistatydinimas neturės įtakos euro įvedimui, sako finansų ministras Ispanijos tradicinio pomidorų mūšio dalyviams šiemet teko susimokėti

Roma, rugpjūčio 13 d. (AFP-BNS). Dešimtys vaikų yra tarp 163 imigrantų, kurie antradienį buvo išgelbėti prie Italijos krantų, ir vietos pareigūnai iškart paragino skirti nenumatytų atvejų fondo lėšų, kad būtų galima jais pasirūpinti.

Minimus imigrantus, daugiausia - iš Egipto ir Sirijos, Italijos pakrančių apsaugos pareigūnai pastebėjo 27 m ilgio laivu plaukiančius Sicilijos link.

Policininkai, kurie dalyvavo nutempiant laivelį į krantą, sakė, kad tie žmonės buvo nuvežti į Portopalo di Kapo Paserą netoli Sirakūzų miesto. Toje imigrantų grupėje yra 66 vaikai ir 45 moterys.

"Atsidūrėme sunkioje padėtyje, nes neturime tinkamų pastatų šiems imigrantams priglausti", - sakė Portopalo di Kapo Pasero meras Michele Taccone (Mikelė Takonė).

"Šiuo metu jie apgyvendinti dviejose palapinėse ir turi tik aštuonis kilnojamuosius tualetus", - sakė jis.

Sirakūzų meras Giancarlo Garozzo (Džankarlas Garocas) paragino šalies premjerą Enrico Lettą (Enriką Letą) ir Sicilijos gubernatorių skirti "lėšų ir logistinę pagalbą", kad būtų galima padėti beveik 5-iems tūkst. imigrantų, atvykusių į šį rajoną nuo metų pradžios, pranešė dienraštis "La Repubblica".

Dėl gero oro ir ramios jūros laiveliais atplaukiančių imigrantų pastarosiomis savaitėmis padaugėjo, ypač - Sicilijoje ir Kalabrijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Roma migrantai