Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

San Fransiske įvykusios lėktuvo avarijos auka galėjo būti suvažinėta

09/07/2013

Taip pat skaitykite

Buvusio Čečėnijos prezidento sūnus D.Dudajevas pripažino kaltę dėl pasų klastojimo Katalonai suformavo didžiulę 'gyvąją grandinę' už nepriklausomybę nuo Ispanijos Dėl Interpolo ir JAV perspėjimų uždaromos ambasados „Login 2013“: Jauni ir inovatyvūs norėtų keliauti į Marse kuriamą žmonių gyvenvietę

San Fransiskas, Kalifornija, liepos 9 d. (AP-BNS). JAV pareigūnų džiaugsmą, jog San Fransisko oro uoste sudužus oro bendrovės "Asiana" 214-ojo reiso lėktuvui beveik visi jame buvę žmonės liko gyvi, temdo dramatiški įtarimai, jog viena paauglė galbūt sugebėjo išbėgti iš lainerio, tačiau žuvo po gelbėtojų mašinos ratais.

Federaliniai ir vietos valdžios pareigūnai pirmadienį iškėlė prielaidą, jog ta paauglė kinė, kuri kartu su savo klasės drauge tapo vienintelėmis to incidento aukomis, galėjo būti atsitiktinai suvažinėta, kai pirmieji ugniagesių automobiliai atlėkė prie subyrėjusio rūkstančio lainerio.

"Vienas iš mūsų gaisrų gesinimų aparatų galėjo patirti kontaktą su viena iš dviejų mūsų aukų", - ugniagesių komandos vadovė Joanne Hayes-White (Džoan Hejes-Vait) sakė per spaudos konferenciją, pabrėždama pirmiausiai atvykusių gelbėtojų didvyriškas pastangas.

"Patikinu jus, kas mes tai atidžiai tiriame", - pridūrė ji.

Tyrimo išvada, ar ta 16-metė žuvo dėl lėktuvo avarijos, susidūrimo su ugniagesių mašina arba dėl abiejų priežasčių, gali būti paskelbta tik po kelių savaičių.

Vienas ugniagesys šeštadienį pirmasis pranešė savo viršininkui, kad keleivė, kuri gulėjo ant žemės maždaug už 10 metrų nuo sudužusio lėktuvo, netoli avarinės evakuacijos čiuožynės, galėjo būti pervažiuota, kai ugniagesiai baigė gesinti gaisrą ir pradėjo vežti į ligonines nukentėjusiuosius, sakė pareigūnai.

Policija, Federalinio tyrimų biuro (FTB) agentai, koroneris ir kiti pareigūnai buvo informuoti apie šią prielaidą, kai incidento vietoje esantis ugniagesys išsakė susirūpinimą. Pirmųjų penkių prie lėktuvo atvykusių ugniagesių mašinų vairuotojai buvo patikrinti, ar jie nebuvo apsvaigę nuo alkoholio arba narkotikų, tačiau tų tyrimų rezultatai buvo neigiami.

Oro uosto vaizdo kamerų įrašai, kuriuos peržiūrėjo federaliniai tyrėjai, nepadėjo aiškiai atsakyti į šį klausimą, sakė Nacionalinės susisiekimo saugumo tarybos (NTSB) pirmininkė Deborah Hersman (Debora Hersman).

Atsakomybė ištirti šią versiją ir surinkti įrodymus, ar mergina buvo pervažiuota sunkvežimio ir ar tuomet ji dar buvo gyva, daugiausiai tenka San Matėjo apygardos koroneriui Robertui Foucrault (Roberui Fukro).

R.Fourcrault pirmadienį sakė, kad abi žuvusios kinės paauglės buvo atpažintos pagal pirštų atspaudus. Merginų skrodimas buvo baigtas, o jų palaikai paruošti grąžinti tėvams, kurie, kaip tikimasi, atvyks į San Fransiską pirmadienį.

Kinijos valstybinė žiniasklaida ir "Asiana" nurodė, jog tos paauglės yra Ye Mengyuan (Je Mengjuan) ir Wang Linjia (Vang Lindzia), kurios mokėsi Dziangšano vidurinėje mokykloje Kinijos rytinėje pajūrio provincijoje Džedziange.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS