Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Tragiškai pasibaigusį pokštą dėl besilaukiančios Kate sugalvojęs didžėjus paskelbtas "geriausiu"

05/06/2013

Taip pat skaitykite

McDonalds sukūrė video, kuriame pasakojama išsami nusipirkto maisto istorija Naujojoje Zelandijoje iš 15-o aukšto iškritęs britas liko gyvas Australijos aborigenai. Tęsinys. Lietuvis atsisakė gyventi Australijoje - Kaune geriau

Sidnėjus, Australija, birželio 5 d. (AFP-BNS). Australų didžėjų, kuris sugalvojo slaugytojos savižudybe pasibaigusį apsimetėlių skambutį į besilaukiančios Kate (Keit) ligoninę Londone, jo bosai paskelbė "geriausiu žokėjumi".

Michaelo Christiano (Maiklo Kristiano) darbdaviai "Southern Cross Austereo" antradienį pranešė, kad "nepaprastai džiaugiasi" galėdami paskelbti šį didžėjų, dabar dirbantį Melburno "Fox FM" ryto programoje, vienu geriausių savo vedėjų.

M.Christianas ir dabar jau buvusi jo kolegė Mel Greig gruodžio mėnesį sulaukė priešiškos reakcijos visame pasaulyje, kai taip tragiškai baigėsi jų pokštas paskambinant į ligoninę, kurioje tuo metu gulėjo nėščia britų princo Williamo (Viljamo) žmona.

Indijoje gimusi slaugytoja Jacintha Saldanha (Džasinta Saldanju) peradresavo karaliene Elizabeth II (Elzbieta II) ir Williamo tėvu princu Charlesu (Čarlzu) apsimetusių didžėjų skambutį kolegai, kuris atskleidė detales apie Kate Middleton (Keit Midlton) stiprų rytinį pykinimą.

Pokštas pateko į antraštes visame pasaulyje, o J.Saldanha po trijų dienų buvo rasta pasikorusi.

Australijos komunikacijų ministras Stephenas Conroy (Stivenas Konrojus) sakė, kad apdovanojimas M. Christianui, atsižvelgus į aplinkybes, yra prasto skonio apraiška.

"Manau, kad čia esama trupučio prasto skonio", - trečiadienį sakė jis Melburno radijui 3AW.

"Tai, kas buvo pokštas, turėjo labai rimtų pasekmių, ir rodytis apdovanojant žmones taip greitai po tokio įvykio, manau, yra tiesiog prastas skonis", - sakė ministras.

M.Christianas, atsiimdamas tą apdovanojimą, kuris apima ir kelionę į vieną Los Andželo studiją, užsiminė apie tą incidentą.

"Nuo pat pradžių jaučiausi taip, tarsi turėčiau sau kažką įrodyti", - sakoma jo pareiškime.

"Kad, nepaisant visko, kas įvyko per pastaruosius kelis mėnesius, vis dar esu savo srities viršūnėje. Tad buvo gera pamatyti savo vardą galutinės lyderių lentelės viršuje", - sakė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS