Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

WTA serijos teniso turnyro Austrijoje starte - Šveicarijos, Ukrainos ir Italijos atstovių pergalės

08/10/2013

Taip pat skaitykite

Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as Jaunųjų Lietuvos imtynininkų komanda turnyre Ukrainoje užėmė antrą vietą Jonas Gelžinis dalyvaus atrankoje dėl "Porsche Motorsport" stipendijos Europos plaukimo čempionate R. Meilutytė 50 m krūtine finale

Lincas, spalio 8 d. (AFP-BNS). Pirmadienį Austrijoje prasidėjo WTA serijos "Generali Ladies Linz" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių.

Pirmąją vienetų varžybų dieną sužaisti trys pirmojo rato susitikimai, kuriuose šveicarė Stefanie Voegele 5:7, 7:5, 6:0 įveikė čekę Klarą Zakopalovą, italė Francesca Schiavone 7:5, 6:2 nugalėjo čekę Karoliną Pliskovą, o ukrainietė Elina Svitolina 6:2, 7:5 įrodė savo pranašumą prieš vokietę Moną Barthel.

Vienetų varžybų nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų ir 40 tūkst. JAV dolerių čekis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.