Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAfrika

"Al Shebab" grasina naujais išpuoliais, jeigu Kenijos pajėgos nepasitrauks iš Somalio

24/09/2013

Taip pat skaitykite

Egipte poilsiaujantiems lietuviams stabdomos ekskursijos Mogadiše užsiliepsnojo avariniu būdu nutūpęs karinis transporto lėktuvas PAR vyriausybė neigia, kad Mandelos būklė yra "vegetacinė" Tunise pradedama didelė operacija prieš islamistus kovotojus

Nairobis, rugsėjo 24 d. (AFP-BNS). Somalio islamistų grupuotės "al Shebab" sukilėliai antradienį perspėjo, kad po tebesitęsiančios Nairobio prekybos centro "Westgate" apsiausties seks ir kiti išpuoliai, jeigu Kenijos pajėgos nedelsiant nepasitrauks iš Somalio.

"Jeigu ne, žinokite, kad dabar tėra tik uogelės, palyginus su tuo, ką mes padarysime... ; laukite juodų dienų", - sakė "al Shebab" atstovas Ali Mohamudas Raghe (Alis Mohamudas Ragė) arabų kalba įraše, kurį paskelbė kovotojai.

Kenijos pajėgos įžengė į Somalį prieš dvejus metus kautis su "al Shebab" ir tebėra toje šalyje, palaikydamos Afrikos Sąjungos 17 tūkst. 700 karių misiją, padedančią tarptautinės bendruomenės remiamai Somalio vyriausybei.

"Mes priversime juos iškentėti tai, ką mes iškentėjome pietų Somalyje, mes perspėjame Kenijos vyriausybę ir visus ją remiančius", - pridūrė A.M.Raghe.

Grupuotės kovotojai įsiveržė į prabangų prekybos centrą "Westgate" Nairobyje šeštadienį apie vidurdienį mėtydami granatas, šaudydami ir vaikydami panikos ištiktus pirkėjus.

Per prekybos centro apsiaustį žuvo mažiausiai 65 pirkėjai, darbuotojai ir kariai, beveik 200 žmonių buvo sužeista. Tačiau baiminamasi, kad aukų skaičius gali išaugti, kai "al Shebab" kovotojai mini "nesuskaičiuojamus lavonus, tebesimėtančius prekybos centre".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS