Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAfrika

Sinajaus pusiasalyje sprogus užminuotam automobiliui žuvo 10 Egipto karių, 35 sužeisti

21/11/2013

Taip pat skaitykite

"Al Shebab" grasina naujais išpuoliais, jeigu Kenijos pajėgos nepasitrauks iš Somalio Egipte archeologai aptiko prieš 4 000 metų gyvenusio faraonų gydytojo kapą Ilka Adams. Ką “Miss Namibija” šiandien veikia Lietuvoje? Egipte nuversto prezidento Mursi šalininkai padegė bažnyčią

Ismailija, Egiptas, lapkričio 20 d. ("Reuters"-BNS). Dešimt Egipto karių žuvo, o dar 35 buvo sužeisti trečiadienį detonavus sprogmenų prikrautam automobiliui netoli Šiaurės Sinajaus miesto Arišo, pranešė saugumo pareigūnai.

Šis išpuolis pagal aukų skaičių yra viena kruviniausių atakų su Izraeliu ir palestiniečių valdomu Gazos Ruožu besiribojančiame Sinajaus pusiasalyje nuo tada, kai su tinklu "al Qaeda" susiję kovotojai suintensyvino atakas, Egipto armijai liepą nuvertus islamiškų pažiūrų prezidentą Mohamedą Mursi (Mohamedą Mursį).

Kariai, prieš kuriuos buvo surengtas išpuolis, važiavo automobilių kolona keliu į Rafaho sienos perėją prie Gazos Ruožo. Atsakomybės dėl išpuolio kol kas niekas neprisiėmė.

Kiek anksčiau Sinajuje veikianti kovotojų grupuotė "Ansar Bayt al Maqdis" viename islamistų kovotojų tinklalapyje paskelbė pareiškimą, kuriame nurodė sekmadienį Kaire nužudžiusi vieną aukšto rango saugumo pareigūną.

Ši grupuotė taip pat siejama su rugsėjį surengta nesėkminga mirtininko sprogdintojo ataka, per kurią mėginta nužudyti Egipto vidaus reikalų ministrą.

Dėl smurto ir politinės kovos tarp M.Mursi į valdžią iškėlusios Musulmonų brolijos bei armijos palaikomos vyriausybės Egipte, kuris yra svarbus JAV sąjungininkas, smarkiai sumažėjo investicijų ir nukentėjo turizmo sektorius.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com