Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAfrika

Nelsonas Mandela ligoninėje guli jau mėnuo

08/07/2013

Taip pat skaitykite

Egipto kovotojai nukovė 24 policininkus per ataką Sinajuje Kenijoje kruviną išpuolį patyrusiame Nairobio prekybos centre atliekama "valymo" operacija Madagaskare prasideda ilgai atidėlioti prezidento rinkimai Egipte buvo apiplėšti Rusijos televizijos "Rossija 24" žurnalistai

Johanesburgas, liepos 8 d. (AP-BNS). Pietų Afrikos Respublikos (PAR) kovos su apartheidu simbolis Nelsonas Mandela ligoninėje guli jau mėnuo - jis buvo paguldytas birželio 8-ąją dėl atsinaujinančios plaučių infekcijos.

Praėjus mėnesiui, buvusiam PAR prezidentui plaukia daugybė meilės ir paramos žinučių iš šalies ir viso pasaulio.

PAR laikraštis "City Press" sekmadienį rašė, kad po N.Mandelos paguldymo į ligoninę Pretorijoje jo žmona Graca Machel (Grasa Mašel) savo vyro nepalieka ilgiau nei trims valandoms.

Valdant baltiesiems, N.Mandela 27 metus praleido kalėjime, o prieš du dešimtmečius, laikydamasis susitaikymo dvasios, vadovavo įtemptai pereigai nuo apartheido prie demokratijos.

Vienas N.Mandelos vaikaitis šeštadienį po pikto šeimos ginčo buvo pašalintas iš genties vado posto. Šeimos ginčas buvo kilęs dėl to, kad tas vaikaitis perkėlė trijų N.Mandelos vaikų palaikus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS