Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEmigranto užrašai

Konsulai vyksta į Šiaurės Airiją

13/05/2013

Taip pat skaitykite

Londono Madų Savaitėje pristatyta lietuvės kolekcija alsuoja ispaniška aistra ir uždrausta meile Premjeras sveikina kilnius Europos jaunimo parlamento siekius Londono maratone lietuvė išpildė savo seną svajonę Prof. E. Aleksandravičiaus knygoje – apie lietuvių migraciją

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Šiaurės Airijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje kartu su Lietuvos garbės konsulu Šiaurės Airijoje š.m. gegužės 23-24 d. organizuoja konsulinę misiją į Dungannon ir Portadown miestus.

Konsulinės ...misijos metu bus atliekami notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, taip pat priimamos Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai. 

Konsulinė misija Dungannon m. vyks š.m. gegužės 23 d., Dungannon and South Tyrone Borough Council, 15 Circular Road, Dungannon, Co. Tyrone BT71 6DT, nuo 9 iki 13 val. ir nuo 14 iki 17 val.

Konsulinė misija Portadown m. vyks š.m. gegužės 24 d., Craigavon Intercultural Programme, 16 Mandeville Street, Portadown, nuo 9 iki 13 val. ir nuo 14 iki 16 val.

Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome iš anksto registruotis Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje el. paštu konsulinis.uk@urm.lt, tel. (020) 7592 2840, faksas (020) 75922864, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, kokios konkrečios konsulinės paslaugos pageidaujate ir kuriuo laiku bei į kurį miestą Jums būtų patogiau atvykti.

SVARBU! Konsulinė misija įvyks tik jeigu iki š.m. gegužės 19 d. užsiregistruos pakankamas Lietuvos piliečių, pageidaujančių gauti (pakeisti) LR pasą paslaugas, skaičius.

https://uk.mfa.lt/index.php?238893027