Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAustralija

Naujojoje Zelandijoje iš 15-o aukšto iškritęs britas liko gyvas

17/06/2013

Taip pat skaitykite

Nedarbo lygis Australijoje birželį buvo didžiausias per beveik ketverius metus "WikiLeaks" įkūrėjas Assange'as neigia, kad JAV paslapčių viešintojas Snowdenas apklausiamas Rusijoje Australija nebeįsileis laivais atplaukusių neteisėtų migrantų Paauglio išlikimo istorija Australijos krūmynuose: pora mėnesių be maisto

Velingtonas, birželio 17 d. (AFP-BNS). Vienam Didžiosios Britanijos piliečiui, kuris iškrito iš balkono 15-ame aukšte per incidentą Naujojoje Zelandijoje, "nepaprastai" pasisekė, kad jis liko gyvas, pirmadienį nurodė pareigūnai.

20 metų vyro, kurį vietos žiniasklaida įvardija kaip Tomą Stilwellą (Tomą Stilvelą) iš Anglijos miesto Braitono, būklė buvo stabili po to, kai jis nukrito iš didelio aukščio sekmadienį paryčiais, informavo Oklendo centrinė ligoninė|.

Pasak policijos, vaikinas savaitgalį buvo išėjęs su draugais, o grįžęs namo apsižiūrėjo, kad neturi rakto nuo savo buto 14-ąme aukšte.

Jis pažadino savo kaimynę iš 15-o aukšto, ir pasakė jai, kad nori per jos balkoną nulipti žemyn į savo butą.

Kaimynė Geraldine Bautista (Žeraldin Botista) sakė, kad jaunuolis atrodė "įkaušęs", tačiau įsileido jį į butą, ketindama perspėti, kad jo planas labai rizikingas.

Tačiau T.Stilwellas iškart pamėgino nulipti žemyn iš jos balkono ir paslydo, šeimininkei mėginant jį sugriebti.

"Maniau, kad sapnuoju. Viskas nutiko labai greitai - per kelias akimirkas, - ji pasakojo dienraščiui "New Zealand Herald". - Negalėjau netgi pašaukti pagalbos."

Šv.Jono greitosios pagalbos tarnybos medicinos direktorius Tony Smithas (Ronis Smitas) sakė, kad jaunuolio kritimą sustabdė kaimyninio pastato stogas, nors jis vis tiek nukrito 13 aukštų.

"(Nukritus) iš tokio aukščio galima patirti visų įmanomų sužalojimų, - jis sakė "New Zealand Herald". - Išgyventi nukritus iš tokio aukščio - nepaprastai neįprasta."

T.Stilwellas patyrė stuburo, kaklo ir riešo lūžių, vidaus organų sužalojimų ir nubrozdinimų, tačiau neprarado sąmonės ir netgi pasijuokė iš jį ištikusios nelaimės, kartu su juo gyvenanti Beth Goodwin (Bet Gudvin) sakė Australijos žiniasklaidos bendrovei "Fairfax Media".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS