MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaEmigranto užrašai

Premjeras sveikina kilnius Europos jaunimo parlamento siekius

12/05/2013

Taip pat skaitykite

Konsulai vyksta į Šiaurės Airiją Kaip susigrąžinti talentus Lietuvai? Egidija Bailie: „Puoselėjusi savo hobį ir sukaupusi žinias, visą tai paverčiau nuosavu verslu“ Pavėlavai į pokalbį? Nutraukiame bedarbio pašalpą!

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina šią savaitę Vilniuje vykstančios regioninės Europos jaunimo parlamento sesijos ir šiandien (12/05/2013) prasidėsiančios generalinės asamblėjos dalyvius.

50 jaunimo atstovų iš 5 Europos šalių dalyvauja debatuose ir diskutuoja  temomis, susijusiomis su pagrindiniu sesijos moto „Bendradarbiavimas šiandien – šviesesniam rytojui“ (angl. „Cooperation today - brighter tomorrow“).

„Labai teisinga šios Jūsų asamblėjos tema, rodanti jaunimo norą bendrauti, pažinti, suprasti vieni kitus. Toks jūsų bendravimas leidžia keistis idėjomis, skatina kūrybiškumą, stiprina mūsų tautų santykius, o tai puikus pagrindas Jūsų – būsimų Europos lyderių ­­­– ateičiai.

Esu tikras, kad kilnūs Europos jaunimo parlamento siekiai bei prioritetai ir toliau neš didelę naudą mūsų jaunimui ir mūsų šalims, todėl linkiu turiningų demokratinių diskusijų ir idėjų mainų Jūsų generalinėje asamblėjoje ir kuo geriausios asmeninės kloties“, – sakoma premjero sveikinime.