Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAfrika

Egipto Sinajaus regione per kovotojų atakas žuvo šeši žmonės

22/07/2013

Taip pat skaitykite

PAR vyriausybė neigia, kad Mandelos būklė yra "vegetacinė" Afrikos ciklidų agresija Egipte buvo apiplėšti Rusijos televizijos "Rossija 24" žurnalistai Tanzanijoje sugriuvus statomam pastatui žuvusiųjų skaičius išaugo iki 17

Kairas, liepos 22 d. ("Reuters"-BNS). Šeši žmonės žuvo, o dar 11 buvo sužeisti per kovotojų atakas Sinajaus pusiasalyje Egipte netoli sienos su Izraeliu ir Gazos Ruožu, pirmadienį pranešė medikai.

Du civiliai, du armijos karininkai ir du policininkai žuvo per bent 10 atakų, įvykdytų praeitą naktį šios provincijos pagrindiniuose šiauriniuose miestuose Rafahe ir Ariše, kurių taikiniais tapo policijos nuovados, taip pat saugumo pajėgų ir armijos postai, sakė šaltiniai.

Naujausias smurto protrūkis buvo iki šiol didžiausias šį mėnesį pagal atakų ir per vieną dieną žuvusių žmonių skaičių.

Centrinės valdžios menkai kontroliuojamas Šiaurės Sinajaus regionas yra griežtosios linijos islamistų tvirtovė. Per pastaruosius dvejus metus jie suintensyvino atakas prieš saugumo pajėgas, naudodamiesi valdžios vakuumu po 2011 metais įvykusio sukilimo, per kurį buvo nuverstas prezidentas Hosni Mubarakas. (Hosnis Mubarakas).

Smurtas paaštrėjo, kai armija liepos 3 dieną nuvertė demokratiškai išrinktą islamiškų pažiūrų prezidentą Mohamedą Mursi (Mohamedą Mursį). Nuo tada kovotojai beveik kasdien atakuodavo po kelis saugumo pajėgų postus ir kitus taikinius, o per tuos išpuolius žuvo iš viso bent 20 žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS