Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEmigranto užrašai

Kaip susigrąžinti talentus Lietuvai?

10/05/2013

Taip pat skaitykite

Kokios yra Jūsų teisės ir pareigos jei darbo vietoje yra per karšta? Paramos vakaras Londone Barmeno iš Lietuvos namai – aukščiausiame pasaulio pastate Vaikų lietuviškumo ugdymas Jungtinėje Karalystėje

Šių metų gegužės 17 d. LR Seime įvyks pirmoji „Sugrąžinkime talentus Lietuvai“ konferencija. Jos metu politikos, visuomeninių organizacijų ir verslo atstovai diskutuos, kokių priemonių verta imtis, kad būtų skatinamas tautiečių grįžimas į Lietuvą, o jau grįžę jaunieji talentai dalinsis savo įžvalgomis ir sėkmės istorijomis.

Konferencijos „Sugrąžinkime talentus Lietuvai“ tikslas – apjungiant įvairių sričių profesionalus ir emigravusius tautiečius ieškoti būdų, kaip geriau valdyti (r)emigraciją bei kaip sugrąžinti jaunus ir talentingus žmones atgal į Tėvynę, skatinti juos kurti čia. Opi „Protų nutekėjimo“ problema konferencijos metu dar kartą taps diskusijos ašimi, tačiau šį kartą - siekiant išgirsti konkrečius siūlymus ir priemones jai spręsti.  

Pirmą kartą rengiamoje konferencijoje „Sugrąžinkime talentus Lietuvai“ susirinks daug garbių svečių. Pranešimą apie verslo požiūrį į užsienyje studijas baigusius studentus skaitys Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, kompanijos „Eika“ direktorius Robertas Dargis. Architektas Ričardas Babič ir gausi kitų pranešėjų komanda pasidalins, kodėl užsienyje studijas baigę specialistai nori arba neplanuoja grįžti į gimtąjį kraštą. Taip pat bus pristatomos valdžios ruošiamos programos, diskutuojami jų privalumai ir trūkumai.

„Sugrąžinkime talentus Lietuvai“ – ilgalaikis projektas, kuriuo siekiama be paliovos skatinti diskusiją apie emigraciją bei būdus sumažinti „protų nutekėjimo“ problemą ir jos poveikį Lietuvai. Kiekvieną pusmetį bus rengiamos konferencijos, kviečiančios įvertinti ir kurti naujus būdus, kaip grąžinti šalį palikusius tautiečius atgal. Šis projektas taip pat siekia pasakoti tiek emigravusių, tiek likusių Tėvynėje lietuvių sėkmės istorijas verslo, kultūros, politikos ir kitose sferose.

Visą informaciją apie konferenciją ir registraciją rasite adresu www.talentailietuvai.lt.